Nowości

Powrót do przeglądu

Wytrzymałe sondy poziomu z wieloma opcjami

Klingenberg, styczeń 2017.
WIKA rozszerzyła swoje portfolio o dwie wysoce wydajne sondy poziomu o smukłej konstrukcji. Dzięki połączeniu wielu opcji w jednym przyrządzie, stosunek ceny do wydajności jest bardzo atrakcyjny.

Model LW-1 jest odpowiedni do pomiaru poziomu wody i ścieków. Model LF-1 cechuje długotrwała odporność na wszystkie popularne paliwa i oleje. Obydwa czujniki ciśnienia, dzięki swojej smukłej obudowie o średnicy 22 mm (< 1 cal), nadają się idealnie do stosowania na rurach. Dzięki nowo opracowanej koncepcji uszczelnienia, specjalnym przewodom i innym opcjom, takim jak Ex i przeciwprzepięciowa ochrona piorunowa, przyrządy te pracują niezawodnie nawet w trudnych warunkach.

Nowe sondy dostępne są w szerokim zakresie sygnałów wyjściowych. Sygnały o niskiej mocy umożliwiają pracę bateryją od 3.6 V, a ich żywotność wzrasta znacząco dzięki szybkim czasom odpowiedzi i niskiemu poborowi prądu. Monitorowanie temperatury medium możliwe jest dzięki opcjonalnemu wyjściu analogowemu. Parametryzacja jednostki i sygnału błędu, a także skalowanie zakresu pomiarowego, przeprowadzane są za pomocą komunikacji HART®.

Liczba znaków: 1118
Słowo kluczowe: LF-1/LW-1

Wytrzymałe sondy poziomu z wieloma opcjami
  • Wytrzymałe sondy poziomu z wieloma opcjami
Pobierz nowości