Nowości

Powrót do przeglądu

Nowy termometr do wkręcenia z przewodem przyłączeniowym

Klingenberg, maj 2016. Ruchoma hydraulika, kompresory lub systemy klimatyzacyjne są typowymi obszarami zastosowań nowego termometru do wkręcenia z przewodem przyłączeniowym. Przyłącze kablowe modelu TF37 oddziela punkt pomiarowy od punktu przyłączeniowego. Dlatego wibracje i wysokie temperatury medium nie mają negatywnego wpływu na jakość pomiarów lub przyrządu.

Odpowiedni do pracy w trudnych warunkach, nowy czujnik temperatury cechuje się dużą odpornością na wstrząsy i wibracje. Jest odporny na wahania temperatury i wytrzymuje ciśnienie procesowe do 50 bar. Przewód przyłączeniowy modelu TF37 wykonany jest z PVC, PTFE lub silikonu, podczas gdy punkt przejścia do osłony jest odporny na pył i wodę (stopień ochrony IP65 lub IP66/67).

Kompaktowy termometr został zaprojektowany dla zakresów pomiarowych od -50 °C … +260 °C i może być dostarczony ze wszystkimi popularnymi elementami pomiarowymi. Długość przewodu ustalana jest w zależności od konkretnego zastosowania. Dzięki konstrukcji osłony termometrycznej możliwe są indywidualne rozwiązania na życzenie klienta.

Liczba znaków: 1048
Słowa kluczowe: TF37

Nowy termometr do wkręcenia z przewodem przyłączeniowym
  • Nowy termometr do wkręcenia z przewodem przyłączeniowym
Pobierz nowości