Nowości

Powrót do przeglądu

Sterylna obudowa ze stali nierdzewnej w uniwersalnym przetworniku ciśnienia UPT-21

Klingenberg, maj 2015.
WIKA rozszerzyła zakres zastosowań uniwersalnego przetwornika do procesu UPT-21. Przyrząd jest teraz dostępny także w solidnej i jednocześnie sterylnej obudowie ze stali nierdzewnej, z opcjonalną powierzchnią elektropolerowaną.

UPT-21 z obrotową główką wyświetlacza (wyświetlacz 60 mm) jest optymalnie uszczelniony w dowolnej pozycji montażowej. Obudowa i elektryczne przyłącze procesowe posiadają uszczelki zewnętrzne, które pozostają wolne od osadów. Dławnice wejścia kablowego posiadają gładką powierzchnię zewnętrzną i gwinty wewnętrzne dla zacisków kablowych. Dlatego idealnie nadają się do spłukiwania. Dla aplikacji sterylnych dostępne są przyłącza procesowe typu clamp, mleczarskie i kołnierzowe.

Podobnie jak w przypadku wykonania z obudową, elektronika pomiarowa przetwornika, która komunikuje się poprzez protokół HART® (V7), została zaprojektowana z myślą o wszechstronności operacyjnej. Kompaktowy przyrząd, w zależności od wymagań, wyposażony jest w czujnik pomiędzy 0 ... 400 mbar i 0 ... 600 bar, który dokonuje pomiaru z dokładnością do 0.1 % zakresu. Zakresy pomiarowe są dowolnie skalowane, a więc łatwe do skonfigurowania dla wszystkich zakresów ciśnień pośrednich. UPT wykonany jest zgodnie z normami sanitarnymi 3-A i również zabezpieczony przed wybuchem zgodnie z aprobatami ATEX, IECEx, Inmetro i EAC.

Liczba znaków: 1324
Słowa kluczowe: UPT-21 w wykonaniu sterylnym

Sterylna obudowa ze stali nierdzewnej w uniwersalnym przetworniku ciśnienia UPT-21
  • Sterylna obudowa ze stali nierdzewnej w uniwersalnym przetworniku ciśnienia UPT-21
Pobierz nowości