Nowości

Powrót do przeglądu

Nowy przetwornik temperatury bardzo dokładny, szybki i wyjątkowo odporny na EMC (kompatybilność elektromagnetyczna)

Klingenberg, listopad 2015.
WIKA wprowadziła do oferty nowy, cyfrowy przetwornik temperatury, model T15 w dwóch wersjach: do montażu w główce pomiarowej i na szynie z bardzo wydajną elektroniką i zoptymalizowaną konstrukcją obudowy.

Nowy przetwornik z sygnałem analogowym do współpracy z sensorami rezystancyjnym i Pt100 i Pt1000 lub potencjometrem. Urządzenie gotowe jest do pracy w niespełna 3 sekundy po uruchomieniu. Dokładność pomiaru wynosi 0,1% zakresu przy szybkości sięgającej 20 wartości na sekundę. Model T15 spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa zalecane przez NAMUR dotyczące ochrony EMC. Dodatkowo wyposażony w funkcję sygnalizacji przepalenia sensora. Przetwornik ten, jako pierwszy na rynku posiada certyfikat zgodnie z normą DIN EN 61326-2-3:2013 pod względem ochrony EMC. Poza tym model T15 posiada aprobaty ATEX i IECEx do stref zagrożonych wybuchem.

Przetwornik temperatury jest programowalny intuicyjnie za pomocą oprogramowania WIKAsoft-TT. Specjalna konstrukcja obudowy umożliwia dostęp do zacisków także z zewnętrznej strony, a średnica dławienia wynosi aż 2,5 mm². Nadrukowany schemat połączeń umożliwiają łatwą obsługę modelu T15. Nowe, ekonomiczne urządzenie może być zastosowane do wielu aplikacji przy budowie maszyn w instalacjach jak również w procesach przemysłowych

Hasło: T15

Nowy przetwornik temperatury bardzo dokładny, szybki i wyjątkowo odporny na EMC (kompatybilność elektromagnetyczna)
  • Nowy przetwornik temperatury bardzo dokładny, szybki i wyjątkowo odporny na EMC (kompatybilność elektromagnetyczna)
Pobierz nowości