Nowości

Powrót do przeglądu

Nowa prasa manometryczna charakteryzująca się wysokim komfortem obsługi

Klingenberg, marzec 2012.

Firma WIKA poszerzyła swoje portfolio produktowe o dwie nowe prasy manometryczne.  Model CPB3800 jest wersją przeznaczoną na rynki niskobudżetowe, a model CPB5800 dedykowany jest dla wymagających klientów. Te dwa urządzenia  są rozbudowaną wersją modelu CPB firmy WIKA lub modelu 580 firmy DH-Budenberg, która od 2011 należy do grupy WIKA.

Model CPB 3800 charakteryzuje się dokładnością w wysokości 0,006 %. Prasa manometryczna posiada opracowany przez DH-B podwójny system obciążnikowo- tłokowy  z automatycznym przełączaniem zakresu pomiarowego.

Użytkownik dzięki prasie manometrycznej model CPB5800 ma szeroki wybór zakresów pomiarowych, jednostek ciśnienia i płynów transmisyjnych. Wysoki komfort obsługi osiągany jest poprzez zintegrowaną pompę ciśnienia i opatentowane szybkozłącze  ConTect  do wymiany systemu obciążnikowo- tłokowego bez użycia narządzi.

Model  CPB3800 dedykowany jest ze względu na swoją kompaktową budowę i niska wagę, przede wszystkim do użytku na miejscu u klienta w celach przeprowadzenia czynności gwarancyjnych i serwisowych. Łatwa w obsłudze prasa manometryczna  umożliwia pracę  z dokładnością  0,025% i w zakresie pomiarowym  do 1200 bar.

Hasło: CPB3800 i CPB5800

Nowa prasa manometryczna charakteryzująca się wysokim komfortem obsługi
  • Nowa prasa manometryczna charakteryzująca się wysokim komfortem obsługi
Pobierz nowości