Nowości

Powrót do przeglądu

Nowy termometr rezystancyjny: oszczędność miejsca i wykonanie higieniczne

Klingenberg, marzec 2010.

Grama produktów do sterylnego procesu technologicznego powiększyła się o wyjątkowy kompaktowy termometr rezystancyjny ze zintegrowanym przetwornikiem. Możliwy jest montaż bezpośredni  lub z osłoną termometryczną. Zastosowanie  modelu TR21 Minitrans o średnicy 19 mm umożliwia oszczędność miejsca na instalacji.

Nowy termometr pracuje w zakresie  od  -50 °C do +150 °C, zakres ten może być zwiększony do +200 °C poprzez zastosowanie szyjki przedłużeniowej. Przyłączem elektrycznym jest  wtyczka  M12, wartość pomiaru przenoszona jest przez sygnał wyjściowy 4 ... 20 mA przetwornika, ale może być również pobrana bezpośrednio z czujnika (Pt100 klasa A), rezygnacja z przetwornika pozwala na zaoszczędzenie dodatkowego miejsca na instalacji.

Dla tego termometru dostępne są wszystkie standardowe przyłącza. W połączeniu z osłoną termometryczną  model TW22 lub TW61 możliwa jest kalibracja oraz wymiana termometru bez zatrzymywania linii produkcyjnej. Wszelkie zanieczyszczenia zostają wyeliminowane. Przyrządy pomiarowe WIKA produkowane są zgodnie z wytycznymi EHEDG i 3-A® Sanitary Standards. 

Kod: TR21 Minitrans

Nowy termometr rezystancyjny: oszczędność miejsca i wykonanie higieniczne
  • Nowy termometr rezystancyjny: oszczędność miejsca i wykonanie higieniczne
Pobierz nowości