Nowości

Powrót do przeglądu

Rodzina elektronicznych przełączników ciśnienia, temperatury i poziomu

Klingenberg, kwiecień 2011
WIKA prezentuje innowacyjną rodzinę elektronicznych przełączników do budowy maszyn, po raz pierwszy podczas targów w Hannoverze. Te nowe przyrządy przemysłowe mierzą i kontrolują ciśnienie, temperaturę i poziom, z identycznym wyglądem i sposobem działania.

Przełączniki posiadają wysoką funkcjonalność i są bardzo przyjazne dla użytkownika. Trzyprzyciskowa dotykowa klawiatura i przejrzysta struktura menu zapewniają, że uruchomienie odbywa się gładko i bez problemów. Ustawione parametry mogą być szybko sprawdzone.

Parametry i wartości wyświetlane są na 14-segmentowym wyświetlaczu LED z 9-milimetrowymi znakami. W szczególności czytelność znaków uległa znacznemu udoskonaleniu, aby obsługa była bardziej intuicyjna. Wyświetlacz i obudowa obraca się niezależnie, powodując, że parametry i wartośći są łatwe w odczycie, nawet w trudnych warunkach. Konstrukcja jest elastyczna i solidna, a poprzez liczne możliwości montażu i ustawienia oraz wysoki stopień ochrony presostat może być zainstalowany praktycznie w każdym środowisku.

Przełączniki PSD-30, TSD-30 i LSD-30 są dostępne w różnych wersjach specyficznych dla danego kraju. Dlatego mogą być stosowane na całym świecie.

Rodzina elektronicznych przełączników ciśnienia, temperatury i poziomu
  • Rodzina elektronicznych przełączników ciśnienia, temperatury i poziomu
Pobierz nowości