Nowości

Powrót do przeglądu

Czujnik ciśnienia R-1 teraz w pełni kompatybilny z CO2

Klingenberg, październik 2012.
Dzięki swojej zgodności środowiskowej, CO2 w coraz większym stopniu występuje jako czynnik chłodniczy w aplikacjach przemysłowych. Tak więc przetwornik ciśnienia R-1 , dostosowany do potrzeb technologii chłodniczych i klimatyzacyjnych, oferuje teraz pełną zgodność z wymaganiami CO2 instalacji chłodniczych.

W przyrządzie, zaprojektowanym specjalnie dla systemów chłodniczych, ciśnienia od 100 do 160 bar, które są typowe dla aplikacji CO2, mogą być także dostępne. Hermetycznie spawana komora pomiarowa zmniejsza prawdopodobieństwo wycieku do zera. Jego czujnik cienkowarstwowy, wykonany przy użyciu technologii napylania, wyróżnia się wysoką stabilnością długookresową i doskonałym bezpiecznym przeciążeniem.

Kompaktowy model R-1, z jego solidną konstrukcją i przyłączem procesowym bez uszczelnień, sprawdzał się w aplikacjach z tradycyjnymi czynnikami chłodniczymi przez długi czas. Ponadto oprócz wysokiego zakresu temperatury medium i jego doskonałej wydajności, przetwornik wyróżnia się dokosnałym wskaźnikiem ceny do wydajności.

Czujnik ciśnienia R-1 teraz w pełni kompatybilny z CO2
  • Czujnik ciśnienia R-1 teraz w pełni kompatybilny z CO2
Pobierz nowości