Nowości

Powrót do przeglądu

Kompaktowy manometr cyfrowy o wysokiej dokładności

Włocławek, styczeń 2012.

Firma WIKA uzupełniła swoją ofertę manometrów cyfrowych o model CPG500. Nowe kompaktowe urządzenie oferuje wysoką dokładność i szybki pomiar.

Manometr cyfrowy łączy dokładność urządzenia cyfrowego z prostotą urządzenia analogowego.  Ze względu na częstotliwość  pomiaru w wysokości 100 pomiarów na sekundę, manometr ten idealnie nadaje się do rejestrowania  skoków i spadków ciśnienia.  Poza tym działa on z wysoką dokładnością 0,25 % zakresu. Manometr cyfrowy może być wykorzystywany jako urządzenie pomiarowe, jak również  urządzenie do kalibracji manometrów analogowych.

Dodatkowo model CPG500  charakteryzuje się wytrzymałą obudową i łatwą obsługą  za pomocą czterech przycisków. Dzięki temu urządzenie to można stosować w różnorodnych aplikacjach.

Model CPG500 jest ekonomiczną alternatywą dla precyzyjnego manometru cyfrowego model CPG1000. CPG1000 posiada lepszą dokładność w wysokości 0,05% zakresu,  jak również zatwierdzenie ATEX. Dodatkowo posiada zintegrowany rejestrator danych, dzięki czemu możliwy jest zapis danych na komputerze do późniejszej analizy.  

Do manometrów cyfrowych firmy WIKA dostępne są również z walizki serwisowe.

Hasło: CPG500

Kompaktowy manometr cyfrowy o wysokiej dokładności
  • Kompaktowy manometr cyfrowy o wysokiej dokładności
Pobierz nowości