Kalibracja i wzorcowanie przyrządów do pomiaru ciśnienia

Zapytanie

Czy potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Do formularza
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Kalibracja przyrządów do pomiaru ciśnienia

Jesteśmy w stanie przeprowadzić kalibrację przyrządów pomiarowych lub skalibrować przyrządy zgodnie z obowiązującymi przepisami kalibracyjnymi.

U nas znajdą Państwo optymalne rozwiązania – od przyrządów do kalibracji po usługi kalibracyjne:

Kalibracja urządzeń do pomiaru ciśnienia

Aby mogli Państwo skalibrować przyrządy pomiarowe, oferujemy Państwu idealne rozwiązania dla każdej funkcji pomiarowej w postaci produktów znanych marek: Mensor, DH Budenberg oraz Desgranges & Huot. Asortyment WIKA jest bardzo szeroki i obejmuje urządzenia wszystkich klas, od ręcznych kalibratorów do wzorców podstawowych w różnych stopniach automatyzacji.

Za pomocą przyrządów do kalibracji firmy WIKA można kalibrować przyrządy pomiarowe w zakresie od -1 do 8 000 barów z dokładnością 0,25 % wart. pomiar. do 0,0015 % wart końc.

Usługi dotyczące kalibracji urządzen do pomiaru ciśnienia

Nie chcą Państwo samodzielnie kalibrować przyrządów pomiarowych? Nie ma problemu. Pracownicy firmy WIKA skalibrują Państwa przyrządy pomiarowe w zakładowych laboratoriach kalibracyjnych posiadających akredytację DKD/DAkkS.

Jako niezależny usługodawca oferujemy Państwu usługi kalibracyjne dla wszelkiego typu przyrządów pomiarowych. Nasza wysokiej klasy oferta obejmuje także usługi doradcze oraz szkolenia pracownicze dotyczące wszelkich zagadnień związanych z przyrządami kalibracyjnymi.

Kalibrujemy przyrządy pomiarowe w zakresie od -1 do 8 000 bar z dokładnością 0,003 do 0,01 % wart. pomiar. w zależności od zakresu pomiarowego.


Skontaktuj się z nami

Czy potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.

  • 0