Zapytanie

Czy potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Do formularza
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Firma KSR KUEBLER Niveau-Messtechnik GmbH ze względu na ponad 50 letnie doświadczenie, zdobyła miano kompetentnego specjalisty w zakresie zadań związanych z technologia pomiaru poziomu. Niezawodność i najwyższa technolgia produktów oraz konserwatywna koncentracja na rynku, pozwoliła firmie KSR KUEBLER osiągnąć pozycję lidera na rynku.

KSR Kuebler - częścią Grupy WIKA

KSR Kuebler Nivelle-Messtechnik GmbH z siedzibą w Zwingenberg jest częścią Grupy WIKA od 2008 roku. Od 2013 roku są Państwo obsługiwani przez firmę WIKA i zgodnie z naszym mottem „one face to the customer" będziemy teraz (od  2015 roku),  udzielać także wsparcia wewnętrznego z głównej siedziby firmy WIKA w Klingenbergu. W przyszłości będą Państwo otrzymywać wszelkie oferty, potwierdzenia zamówienia oraz faktury bezpośrednio z firmy WIKA.

Dzięki takiej centralizacji możliwe jest dokonywanie zakupów wszystkich produktów grupy WIKA z jednego źródła. Dostawy, oczywiście, nadal będą odbywały się bezpośrednio z zakładu produkcyjnego KSR KUEBLER Niveau-Messtechnik GmbH w Zwingenbergu.

Szerokie portfolio naszych poziomowskazów można znaleźć na naszej stronie internetowej:


Skontaktuj się z nami

Czy potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas

Brochure

Standardowe portfolio produktowe

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.

  • 0