Wzorcowanie przyrządów pomiarowych: temperatura

Zapytanie

Czy potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas.

Do formularza
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Jakość produktu, bezpieczeństwo operacyjne oraz ekonomiczność zależą bezpośrednio od dokładnego i niezawodnego monitorowania parametrów procesowych. Firma WIKA oferuje szeroką gamę przyrządów pomiarowych oraz usługę wzorcowania przyrządów pomiarowych:

Przyrządy kalibracyjne

W zakresie wzorcowania przyrządów pomiarowych, zapewniamy idealne rozwiązania dla każdego zadania. Bogate portfolio firmy WIKA zawiera przyrządy przenośne, stacjonarne, precyzyjne, do pomiaru temperatury - jesteśmy przygotowani na każdą sytuację.

Dzięki tym przyrządom możliwa jest wzorcowanie przyrządów pomiarowych temperatury w zakresie od -200 do + 1 300 °C (zakres kontrolny od -55 do +1 100 °C).

Usługi kalibracyjne dla temperatury

Jako niezależny dostawca oferujemy usługi wzorcowania przyrządów pomiarowych wszystkich innych producentów. W ramach naszej oferty, w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi, udzielamy również konsultacji oraz prowadzimy szkolenia pracowników w zakresie kalibracji.

W naszych laboratoriach, w zależności od temperatury i stosowanych procedur, jesteśmy w stanie skalibrować przyrządy pomiarowe w zakresie od -196 do 1 200 °C z dokładnością od 1 mK do 1,5 K.

Weryfikacja przyrządów do pomiaru temperatury

Oprócz wzorcowanie przyrządów pomiarowych, firma WIKA oferuje weryfikację zgodności przyrządów pomiarowych z przepisami kalibracji określonymi przez właściwe instytucje kalibracyjne.

Technologia kalibracyjna firmy WIKA

Kilka słów o technologii kalibracyjnej stosowanej w produktach firmy WIKA:


Skontaktuj się z nami

Czy potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas:

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.

  • 0