Model IS-3

Przetwornik ciśnienia

Do zastosowań w strefach niebezpiecznych

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Przemysł chemiczny, petrochemiczny
  • Ropa naftowa, gaz ziemny
  • Budowa maszyn

Specjalne właściwości

  • Zakresy pomiarowe od 0 ... 0.1 do 0 ... 6,000 bar (0 ... 3 do 0 ... 15,000 psi)
  • Zatwierdzony do stosowania w strefach niebezpiecznych zgodnie z ATEX, IECEx, FM i CSA

Opis

Do najwyższych wymagań
Przetworniki ciśnienia serii IS-3 zostały specjalnie zaprojektowane do najwyższych wymagań przemysłowych w strefach zagrożonych wybuchem i posiadają zarówno wszystkie powszechnie obowiązujące aprobaty, takie jak ATEX, IECEx, FM i CSA.

Przetwornik ciśnienia IS-3 dostępny jest w zakresach pomiarowych do 6,000 bar i jest odpowiedni począwszy od zastosowań w ogólnej budowie maszyn do aplikacji wysokociśnieniowych.

Konstrukcja
Wszystkie części zwilżane wykonane są ze stali nierdzewnej i w pełni zespawane. Brak jest całkowicie wewnętrznych elementów uszczelniających, dzięki czemu urządzenie może być używane z prawie wszystkimi mediami. Wytrzymała oudowa jest także wykonana ze stali nierdzewnej i zapewnia minimalny stopień ochrony IP65. Dostępne są również wersje z IP68.

Przyłącza procesowe z membraną czołową są szczególnie odpowiednie do pomiarów mediów lepkich i zanieczyszczonych oraz zapewniają przez cały czas bezproblemowe pomiary ciśnienia.

Opcjonalna obudowa polowa modelu IS-3 zapewnia pracę w ekstremalnie trudnych warunkach środowiskowych i odporna jest na działanie kwasów, zasad olejów i rozpuszczalników. Dzięki zintegrowanej z główką obudowy obudowie polowej, można łatwo i szybko zainstalować przewody elektryczne.

Z przyłączem kątowym z membraną czołową

Z przyłączem kątowym z membraną czołową

  • Z przyłączem kątowym z membraną czołowąWersja wyskociśnieniowaZ obudową polową
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.