Modele IPT-20, IPT-21

Przetwornik do procesu

Ze wspawaną metalową komorą pomiarową

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Przemysł chemiczny i petrochemiczny
  • Inżyniera procesowa
  • Przemysł farmaceutyczny
  • Przemysł spożywczy i napojów
  • Strefy niebezpieczne

Specjalne właściwości

  • Ochrona Ex wg ATEX i IECEx
  • Dla aplikacji z SIL 2 (SIL 3)
  • Wspawana komora pomiarowa
  • Siedem różnych wariantów obudowy
  • Konfiguracja za pomocą EDD i DTM (Device Type Manager) zgodnie z koncepcją FDT (Field Device Tool), np. PACTware

Opis

Dzięki sygnałom wyjściowym 4 ... 20 mA, 4 ... 20 mA HART®, PROFIBUS® PA lub FOUNDATION Fieldbus™, w połączeniu z iskrobezpieczeństwem  lub  ognioszczelnym zabezpieczeniem przed zapłonem (zgodnie z ATEX i IECEx), model IPT-2x nadaje się idealnie do zastosowań o najwyższych wymaganiach w zakresie technologii .

Uniwersalny w zastosowaniu
Dzięki dostępnym zakresom pomiarowym 0 ... 0.1 bar do 0 ... 4,000 bar (0 ... 0.15 do 0 ... 60,000 psi) i dowolnie wybieranej regulacji zakresu, przyrząd może być stosowany w prawie każdej aplikacji. Duża liczba przyłączy procesowych i szerokie możliwości oferowane przez metaliczną komorę pomiarową umożliwiają zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu.
Dostępnych jest siedem różnych wariantów obudowy i dzięki temu możliwy jest wybór wariantu nadającego się do każdego środowiska roboczego.

Sama obudowa może być obracana o 330° i jest dostępna w tworzywie, aluminium i stali nierdzewnej.
Aby sprostać wysokim wymaganiom przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, dostępna jest obudowa z elektropolerowanej stali nierdzewnej (316L).

Łatwa konfiguracja i obsługa
Obsługa i konfiguracja przyrządu odbywa się za pomocą opcjonalnego wyświetlacza i modułu obsługowego, który można łatwo dostosować do 4 pozycji. Menu obsługowe posiada prostą i intuicyjną strukturę oraz dziewięć języków do wyboru jako standard. Alternatywnie, parametry pracy można ustawić za pomocą bezpłatnego i niezastrzeżonego oprogramowania konfiguracyjnego PACTware™. Specyficzne dla urządzenia DTM umożliwia łatwą integrację z odpowiednimi rozproszonymi systemami sterowania.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.