Modele IPT-10, IPT-11

Przemysłowy przetwornik ciśnienia

Wersja standardowa lub z membraną czołową

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Inżynieria procesowa
  • Przemysł farmaceutyczny
  • Przemysł spożywczy

Specjalne właściwości

  • Ochrona Ex wg ATEX i FM
  • Dla zastosowań z SIL-2 (SIL-3)
  • Dostępna metaliczna i ceramiczna komora pomiarowa
  • Siedem różnych warinatów obudowy
  • Konfiguracja poprzez DTM (Device Type Manager) zgodnie z koncepcją FDT (Field Device Tool), np. PACTware

Opis

Dzięki sygnałom wyjściom 4 ... 20 mA, HART®, PROFIBUS® PA lub FOUNDATIONTM Fieldbus, łącznie z iskrobezpiecznym lub ognioszczelnym zabezpieczeniem przed zapłonem (zgdonie z ATEX i FM), model IPT-1x jest idealnie dopasowany do zastosowań wymagających tych cech. Elektronika wszystkich przetworników, nawet w wariancie ognioszczelnym, jest iskrobezpieczna. Dzięki temu możliwe jest dokonanie regulacji przyrządu w obszarach EX podczas jego działania.

Uniwersalny w zastosowaniu
Dzięki dostępnym zakresom pomiarowym 0 ... 0.1 bar do 0 ... 4,000 bar i dowolnie wybieranej regulacji zakresu, przyrząd może być stosowany w prawie każdej aplikacji. Duża liczba przyłączy procesowych i możliwość wyboru pomiędzy metaliczną i ceramiczną komora pomiarową umożliwia użycie przetwornika we wszystkich przemysłach. Dostępnych jest siedem różnych wariantów obudowy i w ten sposób możliwy jest wybór wariantu nadającego się do każdego środowiska roboczego.

 

Sama obudowa może być obracana o 330° i jest dostęna w tworzywie, aluminium i stali nierdzewnej. Dostęna jest takż obudowa z elektropolerowanej stali nierdzewnej (316L), aby sprostać wysokim wymaganiom przemysłu spożczego i farmaceutycznego.

Łatwa konfiguracja i obsługa
Obsługa i i konfiguracja przyrządu jest wykonywana przy zastosowaniu opcjonalnego modułu wyświetlacza i obsługi, który można łatwo dostosować do 4 pozycji. Menu robocze posiada prostą i intuicyjnę strukturę oraz dziewięć języków do wyboru jako standard. Alternatywnie parametry pracy można ustawić za pomocą bezpłatnego i niezastrzeżonego oprogramowania konfiguracyjnego PACTwareTM. Specyficzne dla urządzenia DTM umożliwia łatwą integrację z odpowiednimi Rozproszonymi Systemami Sterowania.

 

 

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.