Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przemysłowe systemy kotłów parowych lub gorącej wody
Przemysłowe systemy kotłów parowych lub gorącej wody znajdują zastosowanie w przemyśle żywieniowym, szpitalach, przemyśle motoryzacyjnym i wielu innych. Opierają się na ścisłej współpracy wielu elementów, takich jak kotły, ekonomizery, zespoły regulacji ciśnienia oleju, zespoły uzdatniania wody, środki bezpieczeństwa termicznego przepływu zwrotnego, itp. Wszystko po to, aby wydajnie dostarczać energię w postaci gorącej wody lub pary.

Jako producenci modułów do zakładów przemysłowych na najwyższą skalę zdajecie sobie Państwo sprawę z tego, jak niezmiernie ważne jest zagwarantowanie, by na każdym najmniejszym elemencie można było polegać w 100%. My z kolei, jako dostawcy systemów pomiarowych i przełączeniowych o istotnym znaczeniu dla bezpieczeństwa, w pełni rozumiemy związaną z tym odpowiedzialność. Dlatego też firma WIKA troszczy się nie tylko o niezawodność i dokładność swoich systemów pomiarowych, lecz także o ich wysoką wydajność i właściwości użytkowe.

Załączona grafika pokazuje, który przyrząd pomiarowy lub przełączeniowy jest najistotniejszy z punktu widzenia danego podzespołu systemu kotła. Pod uwagę wzięto wskaźnik poziomu z wziernikiem - obowiązkowy element wyposażenia kotła parowego wg. normy DIN EN 12953-6.

z