Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Wieloaspektowy świat gazów przemysłowych

Gazy i mieszaniny gazów wymagane są w szerokiej gamie zastosowań we współczesnym świecie. Są one stosowane, na przykład, w procesach cieplnych w przemyśle produkcyjnym lub magazynowaniu i konserwacji żywności lub podzespołach elektronicznych. W medycynie są one stosowane, na przykład, do sztucznego oddychania i procedur minimalnie inwazyjnych. Lista zastosowań jest praktycznie nieograniczona.

W zależności od rodzaju gazu i zastosowania, gazy te są dostępne w formie płynnej lub skondensowanej i dostarczane, na przykład, w butlach lub zbiornikach z ciekłym gazem w szerokim zakresie objętości.


Nasze siły

Zadania pomiarowe naszych przyrządów wahają się od prostego monitoringu ciśnienia, poprzez pomiar poziomu, do automatycznej, samouruchamiającej się wiadomości o zdarzeniu. Na życzenie klienta wyposażamy nasze przyrządy pomiarowe w moduły bezprzewodowe, które umożliwiają, na przykład, określenie aktualnej pozycji i statusu zbiorników w systemach mobilnych. W razie potrzeby, wspieramy naszych klientów w integracji naszej technologii pomiarowej w ich produktach, umożliwiając nowe i unikalne rozwiązania.

Jest oczywiste, że nasze przyrządy pomiarowe spełniają wszystkie wymagania odpowiednich norm (np. ISO 5171) i są dostępne zarówno w wersjach wolnych od oleju i smaru, jak i z aprobatami Ex. Do aplikacji z tlenem, stosowane są tylko materiały wymienione w BAM.


z