Model GPU-2000

Sprzęt obsługowy

Do napełniania, oczyszczania i odzyskiwania gazu SF6

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Napełnianie, oczyszczanie, opróżnianie i odpowietrzanie rozdzielnicy wypełnionej gazem SF6, akceleratorów liniowych i innego sprzętu wypełnionego gazem SF6
  • Konsolidacja butli i zbiorników gazu SF6

Specjalne właściwości

  • Kompresory bezolejowe
  • Sprężarki próżniowe bezolejowe
  • Podwójne czyszczenie cząstek, wilgotność i produkty rozkładu
  • Niskie nakłady konserwacyjne
  • Obsługa poprzez 10" ekran dotykowy IntelliTouch

Opis

Maksymalne bezpieczeństwo i prosta obsługa
Gaz SF6 jest jednym z najsilniejszych gazów cieplarnianych i nie wolno mu przedostać się do środowiska. Dlatego prawidłowe i bezpieczne obchodzenie się z gazem SF6 podczas wstępnego napełniania, opróżnienia, czyszczenia i uzupełniania sprzętu wypełnionego gazem SF6 jest czynnikiem decydującym.

Sprzęt obsługowy model GPU-2000 umożliwia kompletny proces od pierwszego napełnienia do przetworzenia, które należy przeprowadzić w sposób bezpieczny i intuicyjnie.

Dzięki kontroli bezpieczeństwa w oparciu o składniki SIL 2, ryzyko niewłaściwego użycia, ucieczka gazu SF6 i przepełnienie zbiornika mogą być praktycznie wykluczone.

Największa wydajność przy maksymalnej wydajności ekonomicznej
GPU-2000 został specjalnie zaprojektowany z myślą o wysokich wymaganiach obsługi SF6 i oferuje najwyższą wydajność w swojej klasie, oprócz szerokich możliwości przechowywania.

Niemniej jednak, GPU-2000 jest ekonomicznym, przenośnym i łatwym w utrzymaniu rozwiązaniem przekraczającym obowiązujące normy IEC dotyczące obsługi gazu SF6.

Sprzęt obsługowy
  • Sprzęt obsługowy
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.