Model GDHT-20

Przetwornik z wyjściem MODBUS®

Gęstość gazu, temperatura, ciśnienie i wilgotność gazu SF6

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Stałe monitorowanie odpowiednich parametrów stanu gazu w zamkniętych zbiornikach
  • Do sprzętu izolowanego gazem SF6, wewnątrz i na zewnętrz

Specjalne właściwości

  • Technologia sensorów o wysokiej dokładności
  • Protokół wyjściowy MODBUS® poprzez RS-485
  • Stopień ochrony IP 65
  • Bardzo dobra stabilność długookresowa i charakterystyki EMC
  • Kompaktowe rozmiary

Opis

Przetwornik GDHT-20 jest systemem wieloczujnikowym z wyjściem cyfrowym do pomiaru parametrów ciśnienia, temperatury i wilgotności. Na podstawie tych wartości pomiarowych, można określić dane dotyczące stanu.


Stały monitoring
W celu uniknięcia błędów systemowych w rozdzielnicach i, w tym, awarii sieciowych, niezbędne jest stałe monitorowanie gęstości gazu i zawartości wilgoci.

Przetwornik GDHT-20 oblicza aktualną gęstość gazu z ciśnienia i temperatury przy zastosowaniu złożonego równania wirialnego w mocnym mikroprocesorze przetwornika. Zmiany ciśnienia wynikające z efektów termicznych zostaną zrekompensowane przez to i nie będą miały wpływu na wartość wyjściową.

Ponadto przetwornik GDHT-20 dostarcza informacji online na temat wilgotności lub punktu rosy, co umożliwia monitoring w rozumieniu wytycznych Cigré i norm IEC.

Magistrala MODBUS® 
Interfejs RS-485 komunikuje się za pomocą protokołu MODBUS® RTU. Parametry wyjściowe przyrządu i ich jednostki mogą zostać skonfigurowane i odczytywane zgodnie z wymaganiami. GDHT-20 może zostać skonfigurowany później przez użytkownika dla każdej zdefiniowanej mieszaniny gazu SF6 z Nlub CF4.

Stabilność sygnału
Ze względu na wysoką stabilność długookresową, przetwornik jest bezobsługowy i nie wymaga ponownej kalibracji. Dzięki hermetycznie uszczelnionym spawom i konstrukcji komory pomiarowej bez elementów uszczelniających, zapewnione jest trwałe uszczelnienie komory pomiarowej.

Charakterystyki EMC spełniają normy IEC 61000-4-2 aż do IEC 61000-4-6.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.