Model GA40

Anlizator wilgotności gazu SF6

Oparty o technologię chłodzonego lustra

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Precyzyjny pomiar wilgotności (H2O) w sprzęcie wypełnionym gazem SF6

Specjalne właściwości

  • Najwyższa dokładność ± 0,1 °C
  • Automatyczne wykrywanie wartości końcowej
  • Dynamiczna korekta zanieczyszczeń "DCC"
  • Bardzo szybki pomiar
  • Interfejs USB do prostej transmisji danych

Opis

Przyrząd analityczny GA40 służy do określania wilgotności gazu SF6 z wysoką dokładnością. Ze względu na procedury napełniania i serwisowania rozdzielnic, pewna zawartość wilgotności w gazie SF6 jest nie do uniknięcia. Jednak aby zapewnić długotrwałą bezawaryjną pracę, stężenie cząsteczek wody należy utrzymywać na jak najniższym poziomie.

Wysoka precyzja
GA40 to wysokiej jakości przyrząd do określania wilgotności w gazie SF6 z dużą prędkością, precyzją i powtarzalną dokładnością. System DCC (dynamiczna korekta zanieczyszczeń) zapobiega błędnym wynikom pomiarów wynikającym z zanieczyszczonego lustra.

Przyrząd GA40 zapewnia automatyczną i powtarzalną regulację przepływu. W ten sposób zostają prawie całkowicie wyeliminowane błędy pomiaru wynikające z nieprawidłowej obsługi.

Nawet przy najniższych wartościach punktu rosy GA40 charakteryzuje się wysoką wydajnością i wyróżnia się spośród konwencjonalnych higrometrów z chłodzonym lustrem. Uzyskiwane jest to między innymi dzięki regulacji elementu chłodzącego.

Łatwość rozruchu
Adaptery (DN 8, DN 20) wymagane do podłączenia GA40 do odpowiedniego zbiornika gazu wchodzą w zakres dostawy. Rurka pomiarowa jest wyposażona w samouszczelniające szybkozłączki po obydwu stronach, co zapobiega przypadkowemu wyciekowi SF6 do atmosfery.

Przyjazny środowisku
Gaz testowy może być tymczasowo zbierany na wylocie GA40 za pomocą torby do odzyskiwania gazu, dzięki czemu niebezpieczny dla środowiska gaz SF6 nie wycieka do atmosfery.

Po wypełnieniu torby do odzyskiwania gazu, SF6 można wpompować z powrotem do butli za pomocą jednostki transferu gazu GTU-10 i poddać recyklingowi lub, w zależności od jakości, od razu wykorzystać ponownie.

Łatwy transfer danych
W pamięci wewnętrznej można przechowywać do 150 rekordów danych. Dane te można w dowolnym momencie pobrać na komputer PC poprzez interfejs USB.

Anlizator wilgotności gazu SF<sub>6</sub>
  • Anlizator wilgotności gazu SF<sub>6</sub>
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.