Model GA33

Multiplekser do monitora emisji

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • W połączeniu z GA35 lub GA38 umożliwia skonfigurowanie do 5 lub 10 różnych punktów pomiarowych

Specjalne właściwosci

  • Regulowane interwały pomiędzy pomiarami
  • Prosta konstrukcja

Opis

Multiplekser GA33 jest podłączany przed czujnikiem emisji, np. GA35 lub GA38. Monitorowanie emisji gazu SF6 wymagane jest w pomieszczeniach zamkniętych, w których znajdują się urządzenia wypełnione tym gazem. Może to być na przykład rozdzielnica lub komora gazu.

Większość tych miejsc jest fizycznie oddzielona lub zbyt duża dla jednego centralnego punktu pomiarowego. Dzięki multiplekserowi jeden monitor emisji może monitorować do 10 punktów pomiarowych. Przyrząd skanuje wszystkie aktywne moduły próbkowania w określonych interwałach. Jeżeli dany punkt pomiarowy nie jest niezbędny, można go całkowicie wyłączyć za pomocą narzędzia konfiguracyjnego przyrządu.

Ponieważ SF6 ma wyższą masę cząsteczkową niż powietrze, opada on na ziemię, moduł próbkowania dobrze jest ustawić w pobliżu poziomu gruntu. Aby chronić komorę pomiarową na podczerwień, dla każdego punktu pomiarowego w multiplekserze montowany jest jeden filtr.

Multiplekser do monitora emisji
  • Multiplekser do monitora emisji
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.