Model GA25

Analizator stężenia SO2 w SF6

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Pomiar stężenia SO2 w urządzeniach wypełnionych gazem SF6

Specjalne właściwości

  • Szybkie uzyskiwanie wyników pomiarów po ok. 2 minutach
  • Niewielki rozmiar i waga
  • Nie wymaga konserwacji
  • Obsługa za pomocą ekranu dotykowego
  • Długi czas działania baterii

Opis

Przyrząd analityczny GA25 to niedrogie rozwiązanie do określania stężenia SO2 w urządzeniach wypełnionych SF6. Stężenie SO2 jest wskaźnikiem obecności produktów rozkładu w gazie SF6.

Łatwość użytkowania
Zaletą GA25 w porównaniu z konwencjonalnymi jednorazowymi probówkami jest powtarzalność pomiaru i prostota obsługi. Po upływie czasu działania czujnika elektrochemicznego (24 miesiące), może on zostać wymieniony przez operatora

Szybkość i bezpieczeństwo
Przyrząd GA25 został opracowany do przeprowadzania szybkich i dokładnych pomiarów SO2 (dwutlenku siarki). Dzięki automatycznej regulacji ciśnienia i przepływu, wyniki są powtarzalne i eliminowane są nieprawidłowe pomiary. Podczas pomiaru stężenie można odczytać bezpośrednio z ekranu dotykowego.

Przyjazny środowisku
Gaz testowy może być tymczasowo zbierany na wylocie GA25 za pomocą torby do odzyskiwania gazu, dzięki czemu niebezpieczny dla środowiska gaz SF6 nie wycieka do atmosfery.

Po wypełnieniu torby do odzyskiwania gazu, SF6 można wpompować z powrotem do butli za pomocą jednostki transferu gazu GTU-10 i poddać recyklingowi lub, w zależności od jakości, od razu wykorzystać ponownie.

Analizator stężenia SO2 w SF<sub>6</sub>
  • Analizator stężenia SO2 w SF<sub>6</sub>
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.