Modele F7301, F73C1, F73S1

Przetwornik sił napinających

w technologii cienkowarstwowej do 6 MN

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Żurawie gąsiennicowe, żurawie przejezdne, żurawie portowe, do zapisu obciążenia i momentu obrotowego
  • Systemy podnośnikowe
  • Napędy i wciągarki
  • Pomiary we wciągarkach linowych
  • Instalacje do transportu statków

Specjalne właściwości

  • Drobnoziarnista stal konstrukcyjna o wysokiej jakości zabezpieczenia powierzchni lub w wersji odpornej na korozję ze stali nierdzewnej
  • Wysoka stabilność długookresowa, duża odporność na wstrząsy i wibracje
  • Do pomiarów statycznych i dynamicznych
  • Doskonała odtwarzalność

Opis

Przetworniki sił naprężających produkowane są zgodnie z wymaganiami naszych klientów z wytrzymałej drobnoziarnistej stali konstrukcyjnej lub stali nierdzewnej i posiadają wysokiej jakości zabezpieczenie powierzchni.

Obudowa pomiarowa została opracowana z użyciem najnowszych metod obliczeniowych (metoda elementów skończonych FEM) i pozwala na dokładne przewidywanie oczekiwanej dokładności pomiaru przetwornika sił naprężających w danym zastosowaniu.

W przypadku przetworników sił naprężających, siła jest wprowadzana przez otwory w obudowie pomiarowej. Rejestracja siły rozciągającej lub ściskającej odbywa się za pomocą najnowszej technologii cienkowarstwowej, dzięki miniaturyzacji ogniwo może być precyzyjnie umieszczone w torze działania siły, dzięki czemu pozwala na uzyskanie precyzyjnych wyników pomiaru.

Integracja redundantnych systemów pomiarowych w najmniejszej przestrzeni pozwala na łatwą implementację technologii czujników dwukanałowych w celu spełnienia wymagań bezpieczeństwa, np. wg EN 13849, bez zmiany zewnętrznej geometrii przetwornika.

Nasza nowa seria zintegrowanych wzmacniaczy ma na celu spełnienie wszystkich wymagań bezpieczeństwa obowiązujących u naszych klientów, od pl-c do pl-e oraz, dzięki mocnej kompatybilności elektromagnetycznej, zapewnia dobre wyniki nawet przy znacznym przekroczeniu limitu 200V/m. Nasze przetworniki sił naprężająych przechodzą różne testy jakości zanim zostaną dostarczone naszym klientom.

Te wysokiej jakości przetworniki siły stosowane są w przypadku dużych obciążeń, takich jak wagi dźwigowe lub inne duże urządzenia dźwigowe. Ogniwa dopuszczone są również do stosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem.

Na zapytanie możliwa realizacja przetworników sił naprężających z innymi geometriami, obciążeniami znamionowymi i wyjściami elektrycznymi.

Z drobnoziarnistej stali konstrukcyjnej, model F7301

Z drobnoziarnistej stali konstrukcyjnej, model F7301

  • Z drobnoziarnistej stali konstrukcyjnej, model F7301Nadmiarowe złącze ze stali nierdzewnej
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.