Model F6154

Hydrauliczny pierścieniowy przetwornik siły

Wersja wysokowytrzymała do 1,500 kN

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Produkcja sprzętu
  • Geotechnologia i specjalistyczna inżynieria fundamentów
  • Budowa przyrządów i osprzętu
  • Budowa maszyn specjalistycznych
  • Systemy pomiarowe i kontrolne


Specjalne właściwości

  • Zakresy pomiarowe od 0 ... 25 kN do 0 ... 1500 kN
  • Względny błąd liniowości ±1.0 .... 1.6 % z manometrem analogowym, ±0.5 % z manometrem cyfrowym lub czujnikiem ciśnienia1)
  • Skok tłoka ≤ 0.8 mm
  • Pracuje bez napięcia zasilającego
  • 5-letnia gwarancja szczelności2)


Opis

Hydrauliczny pierścieniowy przetwornik siły model F6154 w wersji wysoko wytrzymałej umożliwia pomiar i wyświetlanie sił w trudnych warunkach środowiskowych. Obsługuje zakresy pomiarowe od 25 kN do 1500 kN. Hydrauliczny pomiar siły znajduje zastosowanie przy produkcji urządzeń, w geotechnologii i specjalistycznej inżynierii fundamentów, budowie narzędzi i maszyn specjalnego przeznaczenia, a także w systemach pomiarowych i kontrolnych.

Dostępna jest opcja podłączenia przyrządu z wyświetlaczem za pomocą kapilary lub przewodu pomiarowego. Umożliwia to wygodny odczyt wartości zmierzonej. Ponadto przewód pomiarowy oferuje możliwość "oddzielenia bez strat", co pozwala na wymianę wyświetlacza bez konieczności demontażu jednostki do pomiaru siły.

Hydrauliczny pomiar siły wykorzystuje kombinację korpusu tłokowego z różnymi uszczelnieniami jako zespół czujników. Działająca siła jest iloczynem powierzchni i ciśnienia. Do wyświetlania ciśnienia można użyć manometrów, czujników ciśnienia lub przyrządów do pomiaru ciśnienia z urządzeniami stykowymi. Skala wyświetlacza przyrządu może mieć zdefiniowane różne jednostki, np. N, kN, kg, t.

Gwarancja szczelności
Gwarancja na szczelność rzeczonego hydraulicznego przetwornika siły została przedłużona do 5 lat2). Przetwornik siły, który zaczynie przeciekać w tym okresie, zostanie naprawiony bezpłatnie.

1) Dla sił znamionowych poniżej 500 N, względny błąd liniowości wynosi ±1.6 % Fnom dla wszystkich podłączonych przyrządów pomiarowych.
2) Użycie urządzenia do pomiaru siły zgodnie z przeznaczeniem jest warunkiem wstępnym przedłużenia gwarancji na okres 5 lat.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.