Model DPT-20

Różnicowy przetwornik ciśnienia

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

 • Inżynieria procesowa
 • Przemysł chemiczny
 • Przemysł petrochemiczny
 • Przemysł spożywczy
 • Budowa maszyn i zakładów


Specjalne właściwości

 • Wysoka dokładność pomiarów
 • Dowolnie skalowane zakresy pomiarowe
 • Opracowany w zgodzie z wymaganiami SIL 2
 • Siedem różnych rodzajów obudowy
 • Konfiguracja przez DTM (menedżer urządzeń) w oparciu o koncepcję FDT (standard automatyzacji) (np. PACTware™)


Opis

Model DPT-20, z sygnałami wyjściowymi w zakresie 4 ... 20 mA, 4 ... 20 mA w oparciu o protokół HART®, FOUNDATION™ Fieldbus lub PROFIBUS® PA, w połączeniu z samoistnie bezpieczną lub ognioszczelną obudową, doskonale sprawdza się w zastosowaniach z właściwymi systemami. Ponieważ przetwornik opracowano zgodnie z wymaganiami SIL (Safety Integrated Level) IEC 61508 sprawia, że może być stosowany w zakładach o specjalnych wymaganiach bezpieczeństwa.

Elastyczność zastosowania
Model DTP-20 jest odpowiedni do stosowania do wielu wymagań pomiarowych w zastosowaniach przemysłowych, np. pomiaru przepływu z wykorzystaniem przetworników ciśnienia różnicowego, pomiaru poziomu w zbiornikach otwartych i zamkniętych, a także do monitorowania filtrów i pomp. Dzięki zamontowanym uszczelnieniom membranowym, model DTP-20 jest również odpowiedni do pracy w trudnych warunkach procesowych. Uwzględniając dostępne zakresy pomiarowe od -10 ... +10 mbar do -16 ... +16 bar [-0,15 ... +0,15 psi do -240 ... +240 psi] i wartość graniczną ciśnienia statycznego w porywach do 400 bar [5 800 psi], opisywany przyrząd może być wykorzystany w niemal każdym zastosowaniu. Wewnętrzne cyfrowe przetwarzanie sygnału, w połączeniu ze sprawdzonymi czujnikami, gwarantuje wysoką dokładność i najlepszą stabilność długoterminową.

Dostępnych jest siedem różnych wariantów obudowy, dzięki czemu przyrząd można dopasować do każdego środowiska roboczego. Obudowę można przekręcać o 330°, a wykonana może być z plastiku, aluminium lub stali nierdzewnej.
Dostępna jest też obudowa z elektropolerowanej stali nierdzewnej (316L), spełniająca rygorystyczne wymagania przemysłu spożywczego i farmaceutycznego.

Prosta konfiguracja i obsługa
Serwis i konfiguracja przyrządu odbywa się za pomocą opcjonalnego modułu wyświetlacza i obsługi, który może być zamontowany w czterech pozycjach. Menu ma prostą i zrozumiałą strukturę, oraz jest dostępne w wielu językach. Alternatywnie, parametry robocze można ustawić przy pomocy darmowego, niezastrzeżonego oprogramowania konfiguracyjnego PACTware™. Zastosowanie menedżera urządzeń (DTM) dostosowanego do konkretnego przyrządu pozwala na sprawną integrację z odpowiednimi systemami sterowania procesami.

Obudowa dwukomorowa, z tworzywa, komora różnicy ciśnień zgodnie z normą IEC61518 i wentylacją z boku

Obudowa dwukomorowa, z tworzywa, komora różnicy ciśnień zgodnie z normą IEC61518 i wentylacją z boku

 • Obudowa dwukomorowa, z tworzywa, komora różnicy ciśnień zgodnie z normą IEC61518 i wentylacją z bokuObudowa dwukomorowa, aluminiowa, komora różnicy ciśnień zgodnie z normą IEC61518 i wentylacja z tyłu
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.