Model DPT-10

Przetwornik różnicy ciśnień

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Przetwornik różnicy ciśnień - zastosowanie

  • Inżynieria procesowa
  • Przemysł chemiczny
  • Przemysł petrochemiczny
  • Przemysł spożywczy i napojów
  • Budowa maszyn i urządzeń

Przetwornik różnicy ciśnień - specjalne właściwości

  • Wysoka dokładność pomiarów
  • Skalowane zakresy pomiarowe
  • Różne aprobaty dla stref niebezpiecznych
  • Siedem różnych wariantów wykonania obudowy
  • Konfiguracja poprzez DTM (Device Type Manager) zgodnie z FDT (Field Device Tool) - koncpecja np. PACTware


Przetwornik różnicy ciśnień - opis

Przetwornik różnicy ciśnień DPT-10 z sygnałami wyjściowymi 4 ... 20 mA, 4 ... 20 mA HART®, PROFIBUS® PA lub FOUNDATION FieldbusTM , w połączeniu z ochroną iskrobezpieczną lub ognioodporną (zgodnie z ATEX), nadaje się idealnie do zastosowania w aplikacjach wymagających tych cech. Elektronika przetwornika różnicy ciśnień, nawet dla wersji ognioszczelnej, jest iskrobezpieczna. W ten sposób możliwa jest regulacja na przyrządzie w obszarach EX podczas gdy przyrząd jest aktywny.

Uniwersalny w zastosowaniu
Przetwornik różnicy ciśnień DPT-10 jest odpowiedni dla wielu przemysłowych wymagań pomiarowych, takich jak pomiar przypływu za pomocą różnicowego przetwornika ciśnienia, pomiar poziomu lub monitoring filtra i pomp. Dzięki zamontowanym separatorom membranowym, przetwornik różnicy ciśnień DPT-10 jest także odpowiedni dla ciężkich warunków procesowych. Dzięki dostępnym zakresom pomiarowym 0 ... 10 mbar do 0 ... 40 bar i granicy ciśnienia statycznego do 420 bar, przetwornik różnicy ciśnień może być stosowany prawie we wszystkich aplikacjach. Wewnętrzne cyfrowe przetwarzanie sygnału, w połączeniu ze sprawdzonymi sensorami, gwarantuje wysoką dokładność i najlepszą stabilność długookresową przetwornika różnicy ciśnień.

 

 

Przetwornik różnicy ciśnień DPT-10 posiada siedem różnych wariantów wykonania obudowy i dzięki temu możliwy jest wybór wariantu dopasowanego do każdego środowiska pracy. Obudowa przetwornika różnicy ciśnień może być obracana o 330° i jest dostępna w wykonaniu z tworzywa, aluminium i stali nierdzewnej.
Obudowa przetwornika różnicy ciśnień ze stali elektropolerowanej (316 L) spełnia wysokie wymagania przemysłu spożywczego i farmaceutycznego.

Łatwa konfiguracja i obsługa
Obsługa i konfiguracja przetwornika różnicy ciśnień DPT-10 jest przeprowadzana przy użyciu opcjonalnego wyświetlacza i modułu operacyjnego, które mogą być montowane w czterech pozycjach. Menu operacyjne przetwornika różnicy ciśnień posiada prostą, intuicyjną strukturę i siedem języków do wyboru w standardzie. Alternatywnie, parametry pracy przetwornika różnicy ciśnień można ustawić za pomocą PACTware TM za darmo i niezastrzeżonego oprogramowania konfiguracyjnego. Specyficzne dla przyrządu oprogramowanie DTM, umożliwia łatwą integrację z odpowiednimi Rozproszonymi Systemami Sterowania (Distributed Control Systems).

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.