Model DPGS40

Manometr różnicowy z mikroprzełącznikiem

Ze zintegrowanym wskaźnikiem ciśnienia roboczego (DELTA-comb)

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

Monitorowanie filtrów, sprężarek i pomp w:

 • Kotłach okrętowych, zbiornikach ciśnieniowych, zbiornikach wody zęzowej
 • Instalacjach wody pitnej i uzdatniania wody
 • Hydroforniach
 • Instalacjach grzewczych
 • Systemach gaśniczych

Specjalne właściwości

  • Manometr różnicowy ze zintegrowanym miernikiem ciśnienia roboczego i mikroprzełącznikiem
  • Wytrzymała obudowa aluminiowa z nietłukącą szybką
  • Zakres pomiarowy 0... 250 mbar

 


Description

Manometry różnicowe z rodziny DELTA-line są stosowane do monitorowania niskich zakresów ciśnienia przy wysokich wymaganiach jednostronnego przeciążenia i ciśnienia statycznego.

Typowe rynki dla tych produktów to: przemysł morski, technologia grzewcza, HVAC, gospodarka wodno - ściekowa oraz budowa maszyn i instalacji. Głównym zadaniem dla tych produktów jest monitorowanie filtrów, sprężarek i pomp.

DELTA-comb znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest wyświetlenie na urządzeniu ciśnienia różnicowego i jednoczesne przełączanie obwodów elektrycznych w zależności od zdefiniowanego ciśnienia różnicowego. Gdy ciśnienie przekracza lub spada poniżej punktu nastawy uruchamiana jest operacja przełączania. Punkt nastawy można regulować z przodu, może być on ustawiany w zakresie 10 ... ±100 % pełnej wartości skali. Skala pomocnicza umożliwia dokładne ustawienie punktu przełączania i wskazuje bieżący punkt nastawy.

Często przy takim zastosowaniu obok wskazania ciśnienia różnicowego istotne jest również ciśnienie robocze. Dlatego też w różnicowym przełączniku ciśnienia DELTA-comb standardowo zintegrowany jest miernik ciśnienia roboczego. Dwa czytelne mechaniczne wyświetlacze niewymagające zasilania elektrycznego umożliwiają równoczesny odczyt ciśnienia roboczego i różnicowego. Dzięki temu nie ma już potrzeby instalowania dodatkowego punktu pomiarowego, co łączy się z kosztami montażu i orurowania.

Dzięki wytrzymałej aluminiowej obudowie i nietłukącej szybce produkty charakteryzują się długą żywotnością, również w trudnych warunkach otoczenia. Ze względu na niski zakres pomiarowy 0 … 250 mbar urządzenia mogą być stosowane do pomiaru niskich zakresów ciśnienia różnicowego.

Nowy funkcjonalny design uzupełnia wygląd przyrządu.

Manometr różnicowy z mikroprzełącznikiem
 • Manometr różnicowy z mikroprzełącznikiem
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.