Pobierz

Obliczanie częstotliwości wzbudzania osłony termometrycznej zgodnie z ASME PTC 19.3 TW-2016

Firma WIKA, członek grupy roboczej ASME "Performance Test Code PTC 19.3", prezentuje nowe oprogramowanie do kalkulacji częstotliwości wzbudzania osłon termometrycznych online.

Sprawdzona przez ponad 20 lat wersja Excela do obliczania częstotliwości wzbudzenia zgodnie z ASME PTC 19.3 TW-2016 została dostosowana do przyszłości. Zwiększone wymagania dotyczące bezpieczeństwa użytkowników zewnętrznych utrudniają korzystanie z oprogramowania innych firm z makrami VBA w obawie przed złośliwym oprogramowaniem. Nowa wersja online oprogramowania WIKA rozwiązuje ten problem.

Prosta, intuicyjna obsługa, przejrzysty front-end i implementacja wszystkich niezbędnych funkcji to cechy nowego programu online.

Zasadniczo, program online jest podzielony na dwie części. Z jednej strony dostępna jest bezpłatna wersja z funkcjonalnością ograniczoną do niezbędnej do obliczeń pojedynczej osłony termometrycznej (obliczenia pojedyncze). Z drugiej strony, po rejestracji i weryfikacji użytkownika, dostępna jest pełna wersja programu do obliczania częstotliwości wzbudzenia, która umożliwia jednoczesne obliczanie dowolnej liczby termoelementów (obliczenia wielokrotne).

Do oprogramowania
Podczas korzystania z oprogramowania prosimy zawsze wykorzystywać pełną szerokość ekranu.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.