Modele D-20-9, D-21-9

Przetwornik ciśnienia z interfejsem CANopen

Dokładność 0.3 %, 0.5 % lub 1 %, wersja standardowa lub z membraną czołową

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowania

  • Hydraulika / Pneumatyka
  • Inżynieria automatyki
  • Ogólne zastosowania przemysłowe

Specjalne właściwości

  • Interfejs CANopen wg DS-301
  • Wskaźnik pomiarowy do 1 kHz
  • Kompaktowy model
  • Projekt zintegrowany z wtyczką typu Y
  • Wersja z wewnętrznym przełącznikiem DIP dla konfigurancji bus
  • Oprogramowanie komunikacyjne EasyCom CANopen

Specyfikacje

Wysoka jakość wykonania
CANopen zyskuje coraz większą akceptację w inżynierii mechnicznej, w standardowych aplikacjach. WIKA dostosowuje się do tej tendencji roszerzając ofertę produktową o wydajny i efektywny pod względem kosztów przetwornik ciśnienia z interfejsem CANopen.

Ta seria przetworników ciśnienia została zaprojektowana tak, aby sprostać większości zapotrzebowaniom w zakresie aplikacji przemysłowych, dzięki wyrobom dostępnym na gotowo z magazynu. Kompaktowa obudowa i solidna konstrukcja czynią te przyrządy odpowiednimi dla wszystkich aplikacji w konstrukcji maszyn, kontroli procesów, laboratoriach lub sprzęcie do testowania jakości materiałów.

Wszystkie części zwilżane wykonane są ze stali nierdzewnej i są hermetycznie zespawane. Stąd nie ma potrzeby stosowania dodatkowych materiałów uszczelniającyh, które mogłyby reagować z mierzonym medium.

Technologia Bus
Zintegrowany interfejs został zaprojektowany zgodnie ze specyfikacją CANopen DS-301. Profil urządzenia DS-404 stosowany tutaj, został specjalnie zaprojektowany przez CiA do stosowania w urządzeniach pomiarowych i kontrolnych. To zapewnia zgodność z innymi systemami CANopen zgodnie ze specyfikacją CiA.

Galwaniczna izolacja sygnału wyjsciowego może być zaoferowana jako opcja dodatkowa. D-2X-9 wspiera, mięzy innymi, LSS, Node Guarding, Heartbeat, synchroniczną i asynchroniczną transmisję danych.

Współczynnik bodów moż być regulowany od 20 K bodów do 1 M bodów. Konfiguracja poprzez przełącznik DIP jest oferowana jako dodatkowa opcja.

W celu łatwiejszej konfiguracji dostęne jest narzędzie EasyCom oraz CANopen.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.