Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Termometr precyzyjny - zastosowanie

  • Precyzyjny termometr do bardzo dokładnych pomiarów temperatury w zakresie -200 ... +962 °C
  • Przyrząd wzorcowy do testowania, regulacji i kalibracji przyrządów pomiarowych w fabrykach oraz w laboratoriach kalibracyjnych
  • Niezależny, kompletny system, nadający się również do przeprowadzania pomiarów/kalibracji na terenie zakładu


Termometr precyzyjny - specjalne właściwości

  • Zakres temperatury: -200 … +962 °C
  • Dokładność: 0,01 °C, opcjonalnie 0,005 °C
  • 2 kanały standardowo, opcjonalnie 4 lub 6 kanałów
  • Możliwość rozszerzenia do 64 dodatkowych kanałów przy zastosowaniu multiplekserów
  • Przeglądanie i edycja sond typu SMART

Termometr precyzyjny - opis

Termometr precyzyjny model CTR5000 standardowo posiada 2 kanały, ale dostępne są też wersje z 4 lub 6 kanałami, przy czym każdy kanał jest w stanie obsłużyć do 70 sond zdefiniowanych przez użytkownika, co stanowi gwarancję perfekcyjnej kalibracji.
Termometr precyzyjny wyposażono też w funkcję skanowania sekwencyjnego kanałów z rejestracją danych, oraz przesyłania danych na komputer lub nośnik USB. Ponadto CTR5000 oferuje różne tryby pomiaru - pojedynczy, różnicowy i alternatywny - z możliwością wykonania kalibracji porównawczej.

Przy zastosowaniu skalibrowanych sond z termometrem, dane kalibracji można przechowywać w pamięci przyrządu lub, w przypadku sond ASL SMART, w ich pamięci.

Dane zebrane przez sondy SMART są dostępne do wglądu i edycji, dzięki czemu kalibracja sond ASL SMART jest prosta. Przyrząd może też generować współczynniki na podstawie zestawienia danych dotyczących temperatury odniesienia i rezystancji odniesienia.

Termometr precyzyjny dokonuje pomiarów temperatury w zakresach zdefiniowanych w normach ITS 90, CVD, EN 60751 oraz IEC 751, a wyniki, w tym informacje numeryczne, statystyczne i graficzne, przedstawia bardzo czytelnie na wyświetlaczu z podświetlanym ekranem LCD. W standardzie zawiera interfejs USB, opcjonalnie dostępne są interfejsy RS-232, IEEE lub LAN.

Termometr precyzyjny polega na technologii montażu powierzchniowego, bez udziału przekaźników mechanicznych czy potencjometrów, dzięki czemu pozostaje niezawodny przez długi czas.

Termometr precyzyjny, model CTR5000

Termometr precyzyjny, model CTR5000

  • Termometr precyzyjny, model CTR5000
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.