Model CTD9300

Kalibrator temperatury z suchym otworem pomiarowym

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Przemysł biotechnologiczny i farmaceutyczny
  • Przemysł spożywczy
  • Do wymagających zadań kalibracyjnych na miejscu u klienta
  • Laboratoria pomiarowe i kontrolne w przemyśle chemicznym
  • Elektrownie i budowa maszyn

 


Specjalne właściwości

  • Łatwa intuicyjna obsługa, menu przyjazne dla użytkownika
  • Duży, łatwy do odczytu wyświetlacz
  • Krótki czas reakcji ze względu na zoptymalizowaną regulację
  • Podwyższona dokładność ze względu na homogeniczną temperaturę bloku


Opis

Dziedziny zastosowań

Kalibratory temperatury z suchym otworem pomiarowym spełniają wszelkie wymagania dotyczące kalibracji zarówno w laboratoriach, warsztatach jak i na miejscu u klienta. Jako opcja wszystkie wersje są dostępne z wbudowanym przyrządem pomiarowym. Umożliwia to pomiar oporności, napięcia termoelektrycznego oraz sygnałów prądowych termometrów przetwornikami 0/4 ... 20 mA i bezpośrednie wyświetlanie w stopniach Celsjusza. W pełni automatyczną kalibrację termometrów elektrycznych z wykorzystaniem naszego oprogramowania kalibracyjnego oraz laptopa można prowadzić wszędzie. Możliwe jest także ponowne użycie przyrządu pomiarowego w istniejących kalibratorach.

Dwa modele od -30 °C do +650 °C Kalibratory z suchym otworem pomiarowym są dostępne dla dwóch zakresów temperatur. Model CTD9300-165, przeznaczony do zakresu temperaturę od -30°C do +165°C, jest głównie przydatny w przemyśle biotechnologicznym, farmaceutycznym, jak również przemysł spożywczy.

Model CTD9300-650 jest przeznaczony do temperatury od 40 °C do 650 °C. Model ten jest głownie stosowany w elektrowniach, przemyśle budowy maszyn jak również jest przydatny w przemyśle chemicznym. Wszystkie wersje są wyposażone w bloki do wkładek o średnicy 28 mm i długości 150 mm.

Prosta, szybka i niezawodna kalibracja
Dobrze znamy wymagania naszych klientów: aktualnie do głównych oczekiwanych funkcji należy nie tylko wysoka niezawodność oraz dokładność, lecz klienci wymagają również by przyrządy były bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. Nasze kalibratory z suchym otworem pomiarowym pracują z metalowymi blokami chłodzonymi i podgrzewanymi elektrycznie. Wkładki o różnych wewnętrznych średnicach przystosowują sondy testowe do kalibratorów. Ze względu na zastosowanie unikalnego kontrolera, specjalnie opracowanego przez naszą firmę do kalibracji, kalibratory z rodziny CTD9300 osiągają nadzwyczaj szybko temperaturę nastawy i dlatego pomagają w obniżeniu kosztów. Opisywane przyrządy są bardzo bezpieczne i łatwe w użytkowaniu.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.