Model CTD4000

Kalibrator temperatury z suchym otworem pomiarowym

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Testowanie i kalibracja przyrządów do pomiaru temperatury
  • Przyrząd wzorcowy do szybkich i łatwych pomiarów
  • Przystosowany do kalibracji na miejscu


Specjalne właściwości

  • Wysoka stabilność
  • Możliwość sprawdzania przełączników temperatury
  • Niewielka waga i kompaktowa budowa
  • Prosta obsługa


Opis

Innowacyjne kalibratory zostały zaprojektowane do zastosowań na miejscu, jak również w trudnych warunkach sektora morskiego.
Dzięki prostej obsłudze oraz kompaktowej i praktycznej konstrukcji są one nie do pobicia w procesach przemysłowych, gdzie kalibracja systemów pomiaru temperatury jest niezbędna do kontroli procesu i jakości produktu końcowego.
Szczególną uwagę zwrócono na zmniejszenie wagi, rozmiaru i wzmocnienie wytrzymałości, stosując aluminiowy korpus oraz aluminium i stal nierdzewną w wielu częściach wewnętrznych.

Każdy kalibrator jest poddawany testom w naszym laboratorium i kalibrowany zgodnie z naszymi referencjami i międzynarodową normą. Na tym etapie wszystkie funkcje sprawdzane są w oparciu o parametry odniesienia, a także wydawany jest protokół kalibracji.

Część termiczna tych kalibratorów wykonana jest z bloku metalowego ogrzewanego rezystorami lub z modułów termoelektrycznych Peltier. W bloku metalowym znajduje się jeden otwór z wkładem wymiennym.

Dzięki dostępnym wkładom standardowym kalibratory są uniwersalne i można łatwo dostosować je do kalibracji sond temperaturowych z najpopularniejszymi wartościami średnicy.

Na zapytanie dostępne są wkłady i otwory dostosowane do preferencji klienta.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.