Modele CPT-20, CPT-21

Przetwornik do procesu

Z pojemnościową ceramiczną komorą pomiarową

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Przemysł chemiczny i petrochemiczny
  • Inżynieria procesowa
  • Przemysł celulozowo-papierniczy
  • Woda i ścieki
  • Strefy niebezpieczne

Specjalne właściwości

  • Ochrona Ex wg ATEX i IECEx
  • Do aplikacji zgodnie z SIL 2 (SIL 3)
  • Sucha ceramiczna komora pomiarowa, wysokie bezpieczeństwo przeciążenia
  • Siedem różnych wariantów obudowy
  • Konfiguracja za pomocą EDD (Electronic Device Description) i DTM (Device Type Manager) zgodnie z koncepcją FDT (Field Device Tool), np. PACTware

Opis

Dzięki sygnałom wyjściowym 4 ... 20 mA, 4 ... 20 mA HART®, PROFIBUS® PA lub FOUNDATION Fieldbus™, w połączeniu z ochroną iskrobezpieczną lub typem ochrony obudowy ognioszczelnej (zgodnie z ATEX i IECEx), model CPT-2x idealnie nadaje się do zastosowań o najwyższych wymaganiach w zakresie technologii pomiarowej.

Solidny i bardzo dokładny
Pojemnościowa ceramiczna komora pomiarowa zapewnia szczególnie dokładne wartości pomiarowe, szczególnie przy małych zakresach pomiarowych. Dzięki specjalnej koncepcji uszczelnienia, możliwa jest bezproblemowa praca w prawie wszystkich branżach.
Dostępnych jest siedem różnych wariantów obudowy, dzięki czemu możliwy jest wybór wariantu odpowiedniego dla każdego środowiska roboczego.

Obudowa może być obracana o 330° i występuje w wersji z tworzywa, aluminium lub stali nierdzewnej. Dostępna jest także elektropolerowana obudowa ze stali nierdzewnej (316L), która pomaga spełnić wysokie wymagania przemysłu spożywczego i farmaceutycznego.

Łatwa konfiguracja i obsługa
Obsługa i konfiguracja przyrządu odbywa się za pomocą opcjonalnego wyświetlacza i modułu obsługowego, który można zamontować w czterech pozycjach. Menu obsługowe posiada prostą i intuicyjną strukturę i standardowo oferuje do wyboru trzynaście języków. Alternatywnie parametry pracy można ustawić za pomocą bezpłatnego i niezastrzeżonego oprogramowania konfiguracyjnego PACTware™ . Specyficzny dla przyrządu DTM umożliwia łatwą integrację z odpowiednimi systemami sterowania procesem.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.