Model CPP7-H

Pneumatyczna pompa testowa

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Proste wytwarzanie ciśnienia w laboratoriach, warsztatach i w siedzibie klienta
  • Szeroki zakres nastawy ciśnienia 
  • Specjalna do testowania, regulacji i kalibracji urządzeń na niskie zakresy ciśnienia z obszarów: technologii grzewczej, wentylacyji i klimatyzacyji, technologii czystej przestrzeni, technologii medycznej oraz technologii filtracji i odpylania 

Specjalne właściwości

  • Generowanie ciśnienia względnego i podciśnienia
  • Precyzyjna nastawa ciśnienia za pomocą dokładnego zaworu regulacyjnego
  • Prosta i ergonomiczna obsługa
  • Kompaktowe wymiary
  • Mała waga

Opis

Zastosowanie
Pompy testowe są stosowane do wytwarzania ciśnienia podczas testowania, regulacji i kalibracji mechanicznych i elektronicznych przyrządów do mierzenia ciśnienia metodą porównania pomiarów. Testy ciśnienia można przeprowadzać w laboratoriach, warsztatach lub na miejscu w punkcie pomiarowym.

Funkcjonalność
Gdy badany przyrząd i wzorcowy aparat pomiarowy o odpowiedniej dokładności są podłączone do pompy testowej po uruchomieniu pompy na oba przyrządy pomiarowe będzie działało takie samo ciśnienie. Kalibracja lub regulacja przyrządu podczas testu może być wykonywana przez porównanie dwóch zmierzonych wartości przy każdej wartości ciśnienia. Do precyzjnego podejścia do punku pomiarowego pompa testowa wyposażona jest w dokładny zawór regulacyjny.

Łatwa obsługa
CPP7-H to pneumatyczna pompa na niskie zakresy ciśnienia do 7 bar (101,5 psi) z możliwością wygenrowania podciśniena do -800 mbar (-11,6 psi). Maksymalne osiagalne ciśnienie lub podciśnienie jest zależne od objętości podłaczonej próbki.

Poprzez łatwe wygenerowanie ciśnienia i zintegrowany dokładny zawór regulacyjny, możliwa jest bezpieczna i precyzyjna nastawa bardzo niskich  pozytywnych i negatywnych zakresów ciśniena w mbar

Próbki oraz urządzenia kontrolne mogą być w łatwy sposób podłączone za pomocą przeciwzłącza -T i przewodu przyłączeniowego. 

Pneumatyczna pompa testowa
  • Pneumatyczna pompa testowa
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.