Modele CPP700-H, CPP1000-H

Hydrauliczna pompa testowa

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Proste wytwarzanie ciśnienia w laboratoriach, warsztatach i w siedzibie klienta
  • Do testowania, regulacji i kalibracji wszystkich typów  przyrządów do pomiaru ciśnienia
  • Wytwarzanie ciśnienia hydraulicznego do 700 bar lub 1000 bar (10,000 psi or 14,500 psi)

Specjalne właściwości

  • Ergonomiczna obsługa
  • Dokładne ustawienie ciśnienia za pomocą dokładnego zaworu regulacyjnego
  • Wymiary kompaktowe
  • Mała waga

Opis

Zastosowanie
Pompy testowe są stosowane do wytwarzania ciśnienia podczas testowania, regulacji i kalibracji mechanicznych i elektronicznych przyrządów do mierzenia ciśnienia metodą porównania pomiarów. Testy ciśnienia można przeprowadzać w laboratoriach,  arsztatach lub na miejscu w punkcie pomiarowym. Pompy testowe CPP700-H i CPP1000-H zostały specjalnie stworzone do generowania ciśnienia przy pomiarach lokalnych.

Funkcjonalność
Gdy badany przyrząd i wzorcowy aparat pomiarowy o odpowiedniej dokładności są podłączone do pompy testowej po uruchomieniu pompy na oba przyrządy pomiarowe będzie działało takie samo ciśnienie. Kalibracja lub regulacja przyrządu podczas testu może być wykonywana przez porównanie dwóch zmierzonych wartości przy każdej wartości ciśnienia.

Łatwa obsługa
Pomimo bardzo małej wielkości niniejsze ręczne pompy testowe CPP700-H i CPP1000-H umożliwiają wytwarzanie ciśnienia w prosty i dokładny sposób do wysokości maksymalnie 700 bar lub 1000 bar ze zintegrowanym przełącznikiem generowania niskiego/ wysokiego ciśnienia. Niniejsze pompy wyposażone są również w dokładny zawór regulacyjny, co umożliwia precyzyjne ustawienie ciśnienia. Jako medium może być zastosowany olej hydrauliczny lub czysta woda, która nie zawiera węglanu wapnia. Przyrząd wzorcowy jest bezpośrednio zamocowany na górze pompy a przyrząd testowany jest podłączony poprzez rurkę podłączeniową o przyłączu gwintowanym G ¼”wew.. Model CPP700-H standardowo dostarczany jest z wężem i przyłączem do urządzenia testowego typu System Minimess® 1620.

Hydrauliczna pompa testowa
  • Hydrauliczna pompa testowa
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.