Model CPH7650

Przenośny kalibrator ciśnienia

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Firmy oferujące usługi kalibracje oraz przemysł serwisowy
  • Laboratoria pomiarowe i kontrolne
  • Zapewnienie jakości

Specjalne właściwości

  • Wykonywanie pomiarów i elektryczne wytwarzanie ciśnienia w zakresie od  -0.85 ... +20 bar (-12 ... 290 psi) 
    przez wbudowaną pompę po naciśnięciu przycisku
  • Dokładność: 0.025 % FS (zaw. certyfikat kalibracji)
  • Wytwarzanie/pomiar 4 ... 20 mA oraz DC 24 V zasilania do przetworników ciśnienia.
  • Obudowa o mocnej konstrukcji, IP 67

Opis

Informacje ogólne
Przenośni kalibrator  model CPH7650 jest kompaktowym, przenośnym kalibratorem ciśnienia, który może być także stosowany na miejscu w warsztatach i do testowania laboratoryjnego.

Zintegrowana elektryczna pompa wytwarza ciśnienie do 20 bar (300 psi), a zinterowany moduł elektryczny umożliwia zasilanie przetworników lub sensorów o natężeniu maks. 30 mA (napięcie DC 24 V), oprócz tradycyjnego pomiaru sygnałów prądowych i napięciowych.

Dokładność
Przetwornik model CPT6000 charakteryzuje się dokładnością odczytu 0,025 %  FS wbudowanego, izolowanego czujnika ciśnienia. Kompensacja temperatury wbudowanego czujnika zapewnia dokładność podczas stosowania kalibratora w terenie. Odczyty mogą być wyświetlane w jednej z 13 standardowych jednostkach.

Właściwości
Ten przenośny kalibrator,zapewnia nie tylko dokładne pomiary ciśnienia, ale także natężenia i napięcia prądu, jak również zasilanie urządzeń testowych prądem 24 DC V. Wartości ciśnienia i mierzonych danych elektrycznych są wyświetlane równocześnie na wyświetlaczu. Kalibrator umieszczony jest w wodoszczelnej obudowie transportowej o mocnej konstrukcji, co umożliwia stosowanie go w ciężkich przemysłowych warunkach. Dzięki wbudowanemu akumulatorkowi NiMH okres żywotności baterii wynosi 50 godzin lub 125 cykli pracy pompy do 20 bar. Zewnętrzny uniwersalny zasilacz jest dopasowany do napięcia roboczego AC 100 ... 240 V.

Przenośny kalibrator ciśnienia
  • Przenośny kalibrator ciśnienia
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.