Model CPH7000

Przenośny kalibrator procesowy

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Firmy oferujące usługi kalibracji i sektor usług
  • Laboratoria pomiarowe i kontrolne
  • Kontrola jakości
  • Kalibracja na miejscu u klienta 

Specjalne właściwości

  • Ręczne wytwarzanie ciśnienia od -0,85 do +25 bar (od 12,3 do +360 psi)
  • Dokładność: 0,025 % FS (z certyfikatem kalibracyjnym)
  • Wytwarzanie/pomiar prądu o natężeniu od 0 do 30 mA, oraz pobór zasilania DC 24 V
  • Rejestrator danych o wysokiej szybkości pomiaru i pojemnej pamięci
  • Asystent kalibracji prowadzi użytkownika poprzez proces kalibracji


Opis

Informacje ogólne
Kalibrator procesowy CPH7000 to precyzyjne i poręczne urządzenie służące do kontroli analogowych przyrządów do mierzenia ciśnienia, przetworników ciśnienia i przetworników procesowych. Model CPH7000 w wersji Ex może być zastosowany w strefach zagrożonych wybuchem. Umożliwia kontrolę przełączników ciśnienia i określenie punktu przełączenia. Dodatkowo za pomocą CPH7000 przeprowadzić symulację i testy przetworników.

Konstrukcja
CPH7000 może zostać wyposażony w czujnik ciśnienia wzorcowego oraz opcję ręcznego wytwarzania ciśnienia o wartości od -0,85 do +25 bar (od 12,3 do +360 psi). Zewnętrzny przetwornik może być zasilany modułem elektrycznym podczas gdy jego sygnał wyjściowy jest mierzony (lub symulowany).

Funkcje
Z pomocą kalibratora można łatwo i szybko zaprogramować wiele cyklów kalibracyjnych do późniejszego wykorzystania. Posiada też opcję automatycznego zapisu danych. Dzięki bezprzewodowemu interfejsowi WIKA-Wireless dane kalibracyjne mogą być przesyłane na komputer stacjonarny, gdzie mogą zostać poddane analizie i zarchiwizowane przy użyciu oprogramowania WIKA-CAL. Znaczy to, że z pomocą samego tylko CPH7000 można przeprowadzić kompleksową kalibrację przetwornika.

Dokładność
CPH7000 funkcjonuje w zakresie temperatur od 10 do 50 °C (od 50 do 122 °F), przy czym osiąga dokładność 0,025 % zakresu. Zmierzone wartości mogą być wyświetlane w takich jednostkach, jakich klient potrzebuje, co eliminuje konieczność przeliczania ich samodzielnie.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.