Model CPD8500

Cyfrowa prasa manometryczna

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

 • Laboratoria kalibracyjne
  • Produkcja sprzętu dla przemysłu lotniczego i kosmicznego
  • Produkcja precyzyjnych czujników ciśnieni
  • Firmy oferujące usługę kalibracji i przemysł usługowy

Specjalne właściowści

 • Zakres pomiarowy do 500 bar (do 7.250 psi)
   • Dokładność do 35 ppm odczyt
   • Pomiar ciśnienia bezwzględnego i względnego
   • Nie wymaga zewnętrznego obciążenia
   • Intuicyjny interfejs oparty na ekranie dotykowym


  Opis

  Konstrukcja
  Cyfrowa prasa obciążnikowo- tłokowa model CPD8500 łączy funkcjonalność ręcznej prasy manometrycznej z wydajnością i zakresem zastosowań kompaktowego cyfrowego wzorca pierwotnego. Przyrząd oferuje szeroki zakres ciśnienia w połączeniu z różnymi głowicami pomiarowymi, od 1 ... 500 bar (15 ... 7.250 psig) dla ciśnienia manometrycznego i 1 ... 20 bar (15 ... 290 psia) dla ciśnienia bezwzględnego.

  W obudowie cyfrowej prasy obciążnikowo - tłokowej CPD8500 można znaleźć moduł monitorujący środowisko, głowicę wyposażoną w sondę temperatury, oraz precyzyjny czujnik próżniowy do automatycznego wykrywania czułych parametrów. Jako opcję oferujemy wewnętrzny lub zewnętrzny wzorzec ciśnienia barometrycznego, zwiększający wszechstronność modeli dla ciśnienia względnego i bezwzględnego.

  Zastosowanie
  CPD8500 charakteryzuje się wysoką dokładnością taką jak 35 ppm odczytu w porównaniu do wzorca pierwotnego - dzięki czemu stanowi idealne narzędzie do kalibracji wzorców przesyłu. W wersji dla ciśnienia bezwzględnego, CPD8500 oferuje pomiar ciągły - jest pod tym względem lepszy od tradycyjnego manometru tłokowego, w którym występują zakłócenia próżni powodowane koniecznością przykładania obciążenia zewnętrznego.

  CPD8500 zapewnia proste i szybkie rozwiązanie do kalibracji premium. Zintegrowany system automatycznego smarowania powoduje, że wyższe i niższe zakresy ciśnienia nie wymagają dodatkowego źródła ciśnienia, co ogranicza zanieczyszczenia i wspiera działanie układu tłokowo-cylindrowego.

  Łatwa obsługa
  CPD8500 bazuje na sprawdzonej technologii tłoka z wysoko precyzyjnym tłokiem obciążnikowym do precyzyjnej kalibracji bez potrzeby stosowania dodatkowych zestawów odważników. Wyświetlana wartość ciśnienia jest wewnętrznie kompensowana z uwzględnieniem zmian w warunkach otoczenia, lokalnej grawitacji i temperatury tłoka. To eliminuje potrzebę wykonywania skomplikowanych obliczeń.

  Aby ułatwić poziomowanie przyrządu, podstawa CPD8500 została wyposażona w nóżki poziomujące. Aby zredukować zakłócenia wynikające z wibracji, nóżki mają podkładki. Przyrząd jest całkowicie kompatybilny ze swoim poprzednikiem CPD8000 - dotyczy to zarówno głowic do pomiarów względnych jak i głowic do pomiarów bezwzględnych.

  DH-Budenberg
  Cyfrowa prasa manometryczna
  • Cyfrowa prasa manometryczna
  Schowek - Documenty (0)

  Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

  Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

  Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

  Adres e-mail jest nieprawidłowy.