Model CEP6000

Przenośny wielofunkcyjny kalibrator

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Firmy oferujące usługę kalibracji/ przemysł usługowy
  • Wydziały produkcyjne przyrządów i regulatorów
  • Przemysł (laboratoria, warsztaty i produkcja)
  • Zapewnienie jakości


Specjalne właściwości

  • Najwyższa dokładność w klasie do ± 0,015 % odczytu
  • Pomiar i symulacja termopar (13), termometrów rezystancyjnych (13), prądu, napięcia i częstotliwości oraz jako źródło impulsu i do pomiaru ciśnienia
  • Izolowany obwód odczytu wstecznego mA/V dla pełnej kalibracji przetwornika
  • Programowanie punktów nastawy w celu przyspieszenia kalibracji
  • Wprowadzanie współczynników RTD klienta


Opis

Informacje ogólne
Wielofunkcyjny kalibrator CEP6000 zapewnia wysoką dokładność kalibracji urządzenia ręcznego; bezkonkurencyjny w tym zakresie cenowym. Kalibrator CEP6000 ma funkcje i dokładność dotyczące stałej instalacji, urządzeń laboratoryjnych oraz wszystkie funkcje konieczne do wykonania każdej kalibracji. Termoelementy pomiarowe i źródła mierzą RTD, natężenie prądu, napięcie, częstotliwość oraz ciąg impulsów źródła. Zapewniony jest port komunikacyjny kompatybilny z wieloma modułami ciśnieniowymi i jest to izolowany obwód odczytu wstecznego mA/V.

Szerokie zastosowanie
Istnieje szeroki zakres możliwych aplikacji kalibratora CEP6000. Może być stosowany do kalibracji w przemyśle (laboratoria, produkcja, warsztaty), w firmach oferujących usługę kalibracji oraz przemyśle usługowym, jak również do zapewnienia jakości.

Intuicyjna obsługa
Przyciski strzałkowe, wprowadzanie danych bezpośrednio z klawiatury numerycznej oraz trzy Programowalne przyciski funkcyjne z dużym podświetlanym wyświetlaczem graficznym obsługiwanym za pomocą menu  zapewniają bardzo prosty interfejs operatora o dużych możliwościach.

Dodatkowe właściwości
Wbudowany rezystor 250 Ω zapewniający kompatybilność z HART™, zasilanie obwodowe 24V,
Kompatybilność z przetwornikami smart oraz PLC, pełne zabezpieczenie bez bezpieczników i szeregowy port  komunikacyjny do pełnego sterowania z użyciem komend ASCII to niektóre z dodatkowych funkcji, które powodują, że  model CEP6000 jest jedynym, najbardziej nieodzownym narzędziem dostępnym do praktycznie każdego  zadania wymagającego kalibracji. Model CEP6000 jest wyposażony w odporną, gumową osłonę.

Multi function calibrator, model CEP6000
  • Multi function calibrator, model CEP6000
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.