Model CEP3000

Przenośny kalibrator temperatury

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Firmy oferujące usługę kalibracji/ przemysł usługowy
  • Wydziały produkcyjne przyrządów i regulatorów
  • Przemysł (laboratoria, warsztaty i produkcja)
  • Zapewnienie jakości


Specjalne właściwości

  • Wysoka dokładność do ± 0,4 ºC dla termoelementów Typ J i  ± 0,3 ºC dla 4 - przewodowych termometrów rezystancyjnych Pt100 (błąd całkowity)
  • Mierzy i symuluje termopary (11) i termometry rezystancyjne (11) 
  • Symulacja RTD działa ze wszystkimi przetwornikami impulsowymi (smart)
  • Zapamiętuje do 9 punktów nastaw dla każdej funkcji wyjścia

Opis

Informacje ogólne
Przenośny kalibrator temperatury CEP3000 jest idealnym przyrządem do wykonywania wszystkich czynności  kalibracji. Znajduje się w naprawdę mocnej, taniej obudowie. W jednym urządzeniu znajdują się prawie wszystkie stosowane termoelementy i termometry rezystancyjne – nie trzeba martwić się, że istnieje urządzenie temperaturowe, którego nie można będzie skalibrować. Jest to szczególnie istotne podczas kalibracji przetworników ciśnienia typu „smart” lub impulsowymi, z którymi wiele innych kalibratorów nie współpracuje lub działa z obniżoną dokładnością specyfikacji.

Aplikacje dodatkowe
Istnieje szeroki zakres możliwych aplikacji kalibratora CEP3000. Może być stosowany do kalibracji w przemyśle (laboratoria, produkcja, warsztaty), w firmach oferujących usługę kalibracji i w  przemyśle usługowym, jak również do zapewnienia jakości.

Wydajność
Zakres możliwych kalibracji wykonywanych przez kalibrator CEP3000 obejmuje termoelementy i termometry rezystancyjne. Ponadto kalibrator CEP3000 można stosować do kalibracji oporności. W trybie termoelementu i termometru rezystancyjnego jednostka może odczytywać i zasilać dowolny z 11 typów termoelementów oraz 11 typów termometrów rezystancyjnych. Kalibrator CEP3000 ma także funkcję ustawiania nastaw. Można ustawić do 9 punktów nastawy w pamięci nieulotnej dla każdej z funkcji wyjścia. Punkty nastawy można wywoływać oddzielnie, ale również można wywoływać automatycznie w krokach dla kilku lub wszystkich z zapamiętanych nastaw. Ponadto przyrząd wyróżnia się dużym, łatwym do odczytu wyświetlaczem (z możliwością wyboru  podświetlenia), trwałą obudową oraz jest łatwy w obsłudze.

Temperature calibrator, model CEP3000
  • Temperature calibrator, model CEP3000
Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.