Model A2G-65

Termostat ochrony przed zamarzaniem

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Do monitorowania od strony powietrza temperatury i zapobieganiu uszkodzeniom przepustnic wody/powietrza spowodowanym przez mróz w systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Specjalne właściwości

  • Prosty montaż
  • Kompaktowa i solidna konstrukcja
  • Wysoka powtarzalność
  • Zintegrowane wyjście przełączające
  • Z automatycznym resetowaniem

Opis

Termostat ochrony przed zamarzaniem model A2G-65 stosowany jest do monitorowania od strony powietrza temperatury nagrzewnic wody/powietrza w systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Mała różnica temperatury przełączania, wysoka powtarzalność i automatyczny reset czynią ten przełącznik temperatury idealnym termostatem dla aplikacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Wyjście przełączające z regulacją temperatury może wywoływać następujące działania, kiedy temperatura spadnie poniżej wybranego punktu nastawy (np. jeśli istnieje ryzyko zamarznięcia): wentylator wyłączony - OFF, zewnętrzna przepustanica powietrza zamknięta - CLOSED, pompa włączona - ON, aktywacja widocznego/dźwiękowego ostrzeżenia itp.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.