Model A2G-25

Miernik przepływu powietrza

Do wentylacji i klimatyzacji

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Do pomiaru przepływu powietrza wentylatorów radialnych
  • Do pomiaru przepływu powietrza w przewodach wentylacyjnych i kanałach w połączeniu z czujnikiem pomiarowym model A2G-FM
  • Pomiar ciśnień różnicowych

Specjalne właściwości

  • Elektryczne sygnały wyjściowe DC 0 … 10 V lub 4 … 20 mA, mogą zostać wybrane bezpośrednio w przyrządzie poprzez zworki
  • Sygnał wyjściowy dla przepływu powietrza i ciśnienia różnicowego w jednym przyrządzie 
  • Prosta i szybka instalacja oraz uruchomienie
  • Bezobsługowy
  • Maksymalne ciśnienie robocze 20 kPa

Opis

Miernik przepływu model A2G-25 stosowany jest do pomiaru przepływu powietrza mediów gazowych w aplikacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Przepływ powietrza mierzony jest przez określenie ciśnienia różnicowego i pomnożenie go poprzez współczynnik K. Współczynnik K zależy od stosowanego wentylatora lub, w przypadku stosowania  rurowych/kanałowych czujników pomiarowych, od wielkości i liczby czujników. Współczynniki K wszystkich wentylatorów radialnych popularnych producentów są już zaprogramowane w menu A2G-25. Stosując czujnik pomiarowy model A2G-FM lub inny współczynnik K wentylatora, może zostać to szybko i łatwo wprowadzone do menu przyrządu.

Elektryczne sygnały wyjściowe dla obydwu parametrów pomiarowych (DC 0 ... 10 V lub 4 ... 20 mA; regulowane w przyrządzie poprzez zworki) lub wersje cyfrowe Modbus® umożliwiają bezpośrednie podłączenie do systemów kontrolnych lub systemów automatyki budynku.

Mierzone ciśnienie różnicowe jest także pokazywane na wyświetlaczu LC i transmitowane poprzez analogowe lub cyfrowe sygnały wyjściowe. Zatem A2G-25 łączy dwa pomiary w jednym przyrządzie. Wyświetlacz LC i czytelne menu nawigacyjne umożliwiają oszczędność czasu i proste uruchomienie.

Za pomocą A2G-25, można mierzyć przepływ powietrza do 200 000 m3/h i ciśnienia różnicowe do 7 000 Pa.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.