Model A2G-15

Manometr różnicowy z sygnałem wyjściowym

Do wentylacji i klimatyzacji

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Do monitoringu ciśnienia różnicowego powietrza i innych niepalnych i nieagresywnych gazów
  • Monitoring ciśnienia różnicowego w filtrach i czystych pomieszczeniach

Specjalne właściwości

  • Elektryczny sygnał wyjściowy DC 0 … 10 V (3-przewodowy)
  • Prosty i szybki montaż
  • Dwuczęściowa konstrukcja (element pomiarowy i obudowa)
  • Dostępny w wersji do wbudowania lub dodatkowej
  • Maksymalne ciśnienie robocze 20 kPa

Opis

Manometr różnicowy z elektrycznym sygnałem wyjściowym model A2G-15 stosowany jest do monitoringu ciśnienia różnicowego w aplikacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Zakresy pomiarowe obejmują od 0 … 50 Pa do 0 … 12,500 Pa. Zakresy plus/minus można zrealizować od -25 … +25 Pa do -1,500 … +1,500 Pa.

Elektryczne sygnały wyjściowe dla obu mierzonych wielkości (DC 0 ... 10 V lub 4 ... 20 mA) umożliwiają bezpośrednie podłączenie do systemów kontroli lub systemów automatyki budynku.

Oddzielona konstrukcja komory pomiarowej ciśnienia i wyświetlacza zapewnia, że zanieczyszczenia z powietrza procesowego nie osadzają się na tylnej stronie okna. Dzięki 2-częściowej konstrukcji (element pomiarowy i pierścień pomiarowy), A2G-15 można zamontować wyjątkowo łatwo i szybko.

Manometr różnicowy dostępny jest ze stopniem ochrony IP54 i IP65.

A2G-15 występuje w dwóch wariantach montażowych. Wariant do wbudowania wyróżnia się szybkim i beznarzędziowym montażem. Manometr różnicowy posiada od tyłu dwa przyłącza G 1/8"-IG , do którego wkręcane są dopasowane gwintowane ciśnieniowe przyłącza procesowe.

Wersja w wariancie dodatkowym montowana jest za pomocą trzech śrub do dodatkowej obudowy. W konsekwencji kapsuła pomiarowa umieszczona jest w obudowie. Manometr różnicowy posiada od tyłu dwa przyłącza G 1/8"-IG, do którego wkręcane są dopasowane ciśnieniowa przyłącza procesowe. Pozycja każdego podłączenia może być zmieniona o 90° poprzez obrót dodatkowej obudowy.

W wersji specjalnej, A2G-15 dostępny jest jako produkt wolny od silikonu.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.