Modele 990.22, 990.52, 990.53

Separator membranowy z przyłączem sterylnym

Dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, biotechnologicznego, przyłącze typu Clamp

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

  • Przemysł spożywczy
  • Do zastosowań w przemyśle mleczarskim, przy produkcji produktów mleczarskich oraz w browarach
  • Urządzenia lakiernicze

Specjalne właściwości

  • Łatwy demontaż w celu oczyszczania
  • Brak martwych stref, szybkie oczyszczanie na instalacji
  • Czyszczenie i sterylizacja metodą SIP i CIP
  • Certyfikat 3-A 
  • Membrana spłukiwana, spawana

Opis

Separatory membranowe stosuje się w celu ochrony urządzenia pomiarowego przed wpływem mediów agresywnych, ściernych, krystalizujących, lepkich, zanieczyszczających lub toksycznych.

Membrana wykonana z odpowiedniego materiału właściwie ochroni proces. Poprzez odpowiednią kombinację urządzenia pomiarowego i separatora membranowego możliwa jest realizacja trudnych zadań pomiarowych.

W systemie znajduje się płyn, który jest dobierany w zależności od wybranej aplikacji i przekazuje w sposób hydrauliczny ciśnienie do urządzenia pomiarowego.

Możliwy jest niemal nieograniczony zakres zastosowania ze względu na możliwość wyboru różnych wariantów materiałów oraz konstrukcji separatora. Rodzaj przyłącza procesowego ( kołnierz, gwint i przyłącze higieniczne), jak również metoda produkcji są ważnym kryterium projektowym.

Dodatkowe informacje dotyczące separatora membranowego, systemów membranowych patrz karta informacyjna IN 00.06.

Separatory membranowe z przyłączem typu Clamp modele 990.22, 990.52 i 990.53 są przeznaczone do sterylnych procesów technologicznych i za pomocą zacisku montowane są do procesu. Tak więc, gwarantowane jest łatwe czyszczenie.

Systemy separatorów membranowych są w stanie wytrzymać temperaturę pary oczyszczającej pojawiającej się w procesach SIP i w ten sposób zapewnić sterylne połączenie pomiędzy medium a separatorem membranowym.

Standardowo separator membranowy jest połączony bezpośrednio z przyrządem pomiarowym, opcjonalnie poprzez wieżę chłodzącą lub za pomocą kapilary.

Firma WIKA poprzez duży wybór materiałów oferuje różne rozwiązania. Górna część separatora i membrana mogą być wykonana z takiego samego materiału. Standardowo separatory wykonane są ze stali CrNi316L (1.4435), ale dostępne są także różne materiały specjalne.

Systemy pomiarowe z separatorami membranowymi WIKA modele 990.22, 990.52 i 990.53 są stosowane w przemyśle spożywczym, biotechnologicznym, farmaceutycznym.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.