Model 73

Termometr gazowy

Wersja ze stali CrNi

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie

 • W procesach przemysłowych, przemyśle chemicznym i petrochemicznym oraz w przemyśle olejowym, gazowym i energetycznym, jak również wodno - ściekowym
    • Powszechne zastosowanie w fabrykach, maszynach, zbiornikach, konstrukcjach urządzeń i przemyśle spożywczym
    • Pomiar temperatury bez kontaktu z medium
    • Montaż w tablicach rozdzielczych urządzeń, szafach sterowniczych, panelach sterowania

Specjalne właściwości

 • Zakres pomiarowy od -200 ... +700 °C
 • Szybki czas odpowiedzi
 • Obudowa i czujnik ze stali CrNi
 • Różne formy budowy złącza i mocowania obudowy

Opis

Termometry gazowe model 73 są zaprojektowane i wykonane zgodnie z normą EN 13190. Te termometry spełniają wysokie wymagania procesów przemysłowych. Termometry wykonane ze stali CrNi są właściwym rozwiązaniem na instalacjach w przemyśle chemicznym, petrochemicznym, gazowym, olejowym, jak również w energetyce.

Czujnik, przyłącze procesowe i obudowa1) wykonane są ze stali CrNi. W celu optymalnego dopasowania urządzenia do procesu dostępne są różne długości zanurzeniowe i przyłącza procesowe. Termometry w połączeniu z osłoną termometryczną posiadają IP 65 i mogą być zastosowane w temperaturach ujemnych. Z płynnym wypełnieniem mogą być stosowane przy wysokich wibracjach. Termometry gazowe model 73 poprzez dostępne różne wykonania mogą być indywidualnie dopasowane do każdego przyłącza procesowego i miejsca pomiaru.
1) Nie dla modelu Q73.144, obudowa ze stali ocynkowanej do montażu panelowego.

Przy wersji z regulowaną obudową i czujnikiem, obudowę można ustawić pod wymaganym kątem w celu ułatwienia odczytu. W wersjach z przyłączem typu przylga, możliwy jest pomiar temperatury bez kontaktu z medium, nawet w przypadku rur o bardzo małej średnicy.
Termometr z przyłączem typu przylga jest wskazany w przypadku montażu zewnętrznego na rurach i zbiornikach. W przypadku montażu tej wersji termometru, należy upewnić się, że przyłącze typu przylga ma kontakt z punktem pomiarowym na całej długości.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.