Modele 432.56, 432.36

Manometr membranowy do procesów przemysłowych

Bezpieczny na wysokie przeciążenia do 40, 100 lub 400 bar

Wybrane dokumenty
Obsługa klienta Masz pytania? Znajdź kontakt dla swojego województwa.

Zastosowanie manometru membranowego

  • Do pomiarów w miejscach o zwiększonym przeciążeniu
  • Do gazów, mediów ciekłych i agresywnych,  jak również do pracy w środowisku agresywnym
  • Z otwartym kołnierzem przyłączeniowym nadaje się również do mediów zanieczyszczonych i lepkich
  • Przemysł przetwórczy: przemysł chemiczny, petrochemiczny, elektrownie, górnictwo, lądowe / morskie, technologie środowiskowe, budowa maszyn i ogólna budowa instalacji

Specjalne właściwości manometru membranowego

  • Wysokie bezpieczne przeciążenie, opcjonalnie 40, 100 lub 400 bar dzięki metalowemu ogranicznikowi elementu ciśnieniowego, bez komory pomiarowej wypełnionej cieczą
  • Szeroki wybór materiałów specjalnych
  • Kompatybilny ze stykami przełączającymi
  • Obudowa i zwilżane części ze stali nierdzewnej
  • Zakres skali od 0… 16 mbar

Opis manometru membranowego

Manometry membranowe są preferowane w przypadku niskich zakresów ciśnień. Dzięki dużej powierzchni roboczej okrągłej falistej membrany można niezawodnie mierzyć małe zakresy ciśnień.
W zależności od wersji, modele 432.56 i 432.36 są w stanie, już od najmniejszego zakresu skali 0 ... 16 mbar, wytrzymać przeciążenie 40, 100 lub 400 bar bez późniejszego pogorszenia ich charakterystyk pomiarowych.

Manometry membranowe modele 432.56 i 432.36 są produkowane zgodnie z normą EN 837-3. Wysokiej jakości konstrukcja jest szczególnie odpowiednia do zastosowań w przemyśle chemicznym i petrochemicznym, przemyśle naftowym i gazowym oraz energetyce.

Obudowa i zwilżane części ze stali nierdzewnej spełniają wysokie wymagania w zakresie odporności na agresywne media. W przypadku szczególnie wysokich wymagań wytrzymałościowych komora ciśnieniowa może być zaprojektowana z szerokiej gamy specjalnych materiałów, takich jak PTFE, tantal lub Hastelloy.

Do pomiaru lepkich, krystalizujących lub zanieczyszczonych mediów zaleca się użycie otwartego kołnierza przyłączeniowego. Otwarty kołnierz przyłączeniowy ma tę przewagę nad połączeniem gwintowanym, że króciec ciśnieniowy nie może zostać zablokowany. Dodatkowy otwór do płukania na otwartym kołnierzu przyłączeniowym umożliwia łatwe czyszczenie komory ciśnieniowej.

Schowek - Documenty (0)

Obecnie nie ma żadnych dokumentów w schowku. Można dodać dowolny dokument z obszaru pobierz do schowka. Aby to zrobić, trzeba wybrać żądany język za pomocą flagi.

Osiągnięta została maksymalna liczba 20 pozycji.

Aby otrzymać link do pobrania za pośrednictwem poczty e-mail, wpisz tutaj swój adres:

Adres e-mail jest nieprawidłowy.